5 канал

Савченко заявила, що мусить стати Президентом

  Надія Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху і не виключила необхідності періоду диктатури

  Народний депутат Верховної Ради Надія Савченко вважає, що мусить стати Президентом України. Про це вона заявила в інтерв’ю "Німецькій хвилі".

  Так, на запитання про президентські амбіції Савченко відповіла, що вважає такий розвиток подій радше необхідністю.

  "Я відповідала, що не хочу, але я відповідала, що можу. А тепер я, напевно, відповім, що, швидше за все, вже мушу", – наголосила вона.

  При цьому Савченко переконана, що політичну систему в Україні можна змінити лише зверху і не виключила необхідності періоду диктатури.

  "Щоб змінити повноваження Президента, структуру країни, закони перезапустити, щоб вони діяли для людей, побороти корупцію – треба стати таким диктатором, який має все у своїх руках. Для того щоб повернути цю владу народу і зробити так, щоб більше ніколи владу в народу не забрали", – зазначила Савченко.

  Нагадаємо, раніше Надія Савченко відповіла на запитання глядачів у програмі "Рандеву" у прямому ефірі "5 каналу". Пропонуємо вашій увазі повний текстовий варіант та відеозапис розмови – без купюр та вилучень.

  Попередній матеріал
  Масштабний теракт у Кабулі: число загиблих зростає, містяни здають кров для поранених
  Наступний матеріал
  Під стінами ГПУ одночасно відбулись два мітинги

  Савченко: Я готова просити вибачення у матері, яка втратила останнього сина – неважливо з якого боку

  "Немає святих людей": Надія Савченко відповіла на запитання глядачів "5 каналу"

  Савченко: Сьогодні вводити воєнний стан в Україні вже запізно - відео

  Савченко розказала, за кого вийде заміж