ukrinform.ua

Савченко: Сьогодні вводити воєнний стан в Україні вже запізно - відео

На сьогодні вводити воєнний стан в Україні вже запізно – це необхідно було зробити ще 2014 році, коли Росія почала анексувати Крим

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Рандеву" заявила народний депутат від "Батьківщини" Надія Савченко.

"Запитання - а для чого він зараз? А зараз ви що ним хочете зробити? Ви два роки що робили? Коли були "котли" – ми що, стверджували і довели? Що в нас немає війни, ми показували європейським політикам, що в нас далі є агресія Росії, але ми не вводили воєнний стан", – зазначила Савченко.

"Кому зараз він потрібен, коли в нас все вже майже йде до миру?... Чому зараз, за два роки, коли не був введений стан війни і лилася просто війна, лилася скажена кров, чому ми зараз хочемо ввести стан війни? Для чого? Для того, щоб у країні все враз стало? Для того, щоб не було політичної діяльності, для того, щоб не могли вийти "майдани", для того, щоб не працювала преса? Тому що військовий стан забороняє робити все. Ви що хочете піти шляхом Росії, зробити екстремістами і сепаратистами всіх тих, хто скаже слово проти влади?" – наголосила вона.

З повною розмовою з Надією Савченко можна буде ознайомитися на нашому сайті в рубриці "Інтерв'ю".

Нагадаємо, Надія Савченко стверджує, що не отримувала землю в Києві, а якщо землю отримала її мати, вона попросить маму відмовитись від цієї землі.

Попередній матеріал
Від початку АТО ремонтники відновили понад 50 тис. одиниць озброєння і техніки – Міноборони
Наступний матеріал
Гройсман анонсував призначення американки на посаду заступника голови МОЗ

Савченко вважає, що навколо її закону має почати змінюватись система правосуддя

Савченко відповіла на закид про отримання землі у Києві

Савченко розказала, за кого вийде заміж

Савченко прокоментувала своє звання Героя України