Під стінами ГПУ одночасно відбулись два мітинги

Перший пройшов на підтримку міських голів Ірпеня та Бучі

Два пікети одночасно відбулося у столиці – під стінами Генеральної прокуратури.

Як зазначається, перший – на підтримку міських голів Ірпеня та Бучі. Його учасників зібралось із три сотні, вимагали припинити обшуки в обох міськрадах та у маєтках міських голів.

/
/
/
/
/

Натомість інші мітингувальники – їх приблизно утричі менше, – навпаки прийшли підтримати дії Генпрокуратури. Вони вважають, що саме за сприяння цих посадовців у містах відбувається незаконна вирубка лісу і виділення земель під приватні забудови. Учасники акції заявили – вона безстрокова. І чекають виходу представників Генеральної прокуратури.  

"Ми сюди прийшли щоб показати народу України, що то не є громада, то є проплачена вата. Це адмінресурс. А ось це стоять дійсно люди, які відстоюють інтереси громади", – розповів один з учасників мітингу.

Як повідомляв 5.ua, 21 липня в помешканнях Анатолія Федорука та Володимра Карплюка, яких нині розшукують, правоохоронці проводили обшуки й знайшли, зокрема, "чорну бухгалтерію", яка підтверджує, що посадовці в незаконний спосіб передали 890 га землі на Київщині у власність близькому оточенню. Відомо, що Бучанська міська рада протягом 2006-2012 років незаконно відвела у власність земельні ділянки низці фізичних осіб, у тому числі підставних.

Попередній матеріал
Савченко заявила, що мусить стати Президентом
Наступний матеріал
Президент змінив керівника ДУС
Теги:

У ГПУ розповіли, що шукали в Бучанській та Ірпінській міських радах

До маєтку Бучанського голови завітали гості

ГПУ: Вартість незаконно вилученого Бучанського лісу оцінюють у сотні мільйонів гривень

ГПУ: Комуніст Калєтнік гектарами розкрадав Бучанський ліс через сотні підставних осіб

ГПУ: правоохоронці проводять масові обшуки у справі Бучанського лісу

Суд повернув 890 га Бучанського лісу у власність держави