5 канал

Нардеп: Під час сьогоднішніх обшуків вилучили "чорну бухгалтерію"

Народний депутат повідомив, що під час сьогоднішніх обшуків у Бучі була знайдена "чорна бухгалтерія", де зазначено кому та які саме ділянки надавалися

Про це в ефірі "5 каналу" під час телемарафону "Україна понад усе" повідомив народний депутат від "Блоку Петра Порошенка", старший помічник генерального прокурора України з особливих доручень (2014-2015) Валерій Карпунцов.

"Головне, щоб цю ситуацію не використали для переділу ресурсу. Грубо кажучи, в одних забудовників "вибили", інші прийшли, щоб понесли відповідальність, ті особи, які були причетні до цього. Це ж не тільки там Карплюк і Федорук, там і архітектори, і завідуючі правовими відділами, тобто дуже багато людей", – зазначив Карпунцов.

Крім того, нардеп повідомив, що під час сьогоднішніх обшуків була знайдена "чорна бухгалтерія", де зазначено, кому та які саме ділянки надавалися.

"Навіть якщо на підставну особу, але там дійсно записано, хто кінцевий бенефіціар", – повідомив Карпунцов.

На запитання ведучої, чи не з'явиться ця "чорна бухгалтерія" у вільному доступі, нардеп відповів, що інформація може бути розкрита настільки, наскільки дозволить її розкрити слідчий.

Нагадаємо, посадові особи Бучанської міської ради незаконно вилучили з власності держави 890 га лісу.

Як інформував 5.ua, Генпрокуратура вранці проводила обшук у міського голови Бучі Анатолія Федорука, а тим часом пов'язаний із ним через "земельну схему" очільник Ірпеня Володимир Карплюк утік із країни.

Попередній матеріал
"Ми повернулися": у Дніпрі зустріли 25 героїв, що захищали неприступний 29-й блокпост
Наступний матеріал
Новий опалювальний сезон Україна подолає без російської електроенергії – Насалик

Нардеп повідомив, куди подівся міський голова Ірпеня

ГПУ: Вартість незаконно вилученого Бучанського лісу оцінюють у сотні мільйонів гривень