Пенсія
Пенсія strana.in.ua

Парламент посилив соцгарантії дітям під опікою і самотнім пенсіонерам, які досягли 80 років

  Читайте по-русски
  Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надаватиметься в розмірі, що становить 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку

  Верховна Рада ухвалила закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб". Про це повідомляє "Укрінформ".

  Документ передбачає, що допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, надаватиметься в розмірі, що становить 2,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. На дітей з інвалідністю, над якими встановлено опіку чи піклування, – 3,5 прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

  У разі, якщо на дитину (на дитину з інвалідністю) виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога (крім державної соціальної допомоги, що виплачується на дітей з інвалідністю, відповідно до законодавства), розмір допомоги на дитину, над якою встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між 2,5 розміру прожиткового мінімуму (для дитини з інвалідністю, над якою встановлено опіку чи піклування, – 3,5 розміру прожиткового мінімуму) для дитини відповідного віку та розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги.

  Крім того, закон передбачає призначення державної соціальної допомоги на догляд одиноким особам, які досягли 80-річного віку, та які за висновком лікарсько-консультативної комісії потребують постійного стороннього догляду й одержують пенсію відповідно до законів України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" або "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".

  Як повідомляв 5.ua, напередодні уряд ухвалив низку рішень щодо захисту дітей.

  Попередній матеріал
  Моніка рекомендує: вийде книга з усіма рецептами із легендарного серіалу "Друзі"
  Наступний матеріал
  ФСБ підтвердила затримання зниклого українського військового – ЗМІ
  Loading...

  Подруга Маска розповіла, яке прізвисько вони дали новонародженому сину

  Змалечку живуть під бомбардуваннями: на Луганщині армійці привітали маленьких мешканців Хутора Вільного

  Офіс генпрокурора відкрив провадження щодо використання дітей у війні на Донбасі

  Потужний шторм пройшовся Сальвадором – загинули щонайменше 7 людей, серед них дитина

  Уряд ухвалив низку рішень щодо захисту дітей – подробиці

  У коментарях під відео МВС до Дня захисту дітей нагадали про вбивство поліцейськими 5-річного Кирила Тлявова