Ірма Вітовська
Ірма Вітовська 5 канал

"Оскар і Рожева пані": Ірма Вітовська розповіла про проєкт для допомоги паліативним дітям

Читайте по-русски
Артистка назвала митців, які долучилися до вистави

У 2015 році вийшла театральна постанова "Оскар і Рожева пані", яка допомагає паліативним дітям України. Про це в ток-шоу "Кондратюк у понеділок" на "5 каналі" розповіла акторка театру та кіно Ірма Вітовська, яка брала участь у цьому проєкті.

"Я грала в Івано-Франківську дві вистави "Оскар і Рожева пані". Це всеукраїнський проєкт на допомогу паліативним діткам. Ми випустили його у 2015 році і грали дуже багато. У команді були Славко Вакарчук, який надав нам свої треки, Ростислав Держипільський, директор і художній керівник театру, на базі якого ми і створили цей проєкт, а також фонд "Відродження", куди я подала заявку, щоб зробити цей проєкт", – повідомила вона.

Акторка зазначила, що роман Еріка-Емманюеля Шмітта "Оскар і Рожева пані" є видатним твором сучасного літературного світу.

"Я довго шукала щось на тему паліативних дітей і не знайшла нічого кращого, ніж цей твір. Ростислав Держипільський зробив театральну інсценізацію і ми придумали хіт. У нас така мультимедійна вистава, для якої креативні художники Андрій Єрмоленко і Микита Тітов зробили малюнки, а Олексій Березюк їх анімував", – додала Ірма Вітовська.

Нагадаємо, що Україна є однією з держав з високим рівнем захворюваності на рак. За даними МОЗ, щорічно від онкології помирають близько 65 тисяч осіб, а 140 тисяч дізнаються про свою хворобу.

Попередній матеріал
Новий рік за новими правилами: як пройде святкування в світі в умовах пандемії
Наступний матеріал
Російська ФСБ шукає компромат на начальника Головного розвідувального управління України – що відомо
Loading...

Досі в лідерах: в Україні 6113 нових випадків COVID-19, 6621 пацієнтів одужали

Новий день із COVID-19: в Україні менше нових випадків і смертей, але більше госпіталізацій

COVID-19 в Україні: захворіли 11 тисяч, але одужань – понад 15 тисяч

Україна скоротила перелік країн "червоної" зони – список

В українські в'язниці їдуть експерти ВООЗ: перевірятимуть санітарні умови

Уряд Польщі затвердив програму вакцинації від COVID-19