Ілюстративне фото
Ілюстративне фото Depositphotos

В українські в'язниці їдуть експерти ВООЗ: перевірятимуть санітарні умови

  Читайте по-русски
  Люди, які перебувать у тюрмах, мають право на захист життя та здоров'я

  Експерти Європейського бюро ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров'я, – ред.) проведуть оцінку здатності закладів пенітенціарної системи України протистояти спалахам хвороб – інфекційного та неінфекційного походження. Про це повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко, передає прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

  "ВООЗ має значний досвід у розробленні та втіленні програм щодо вдосконалення медичної допомоги людям, які перебувать у закладах пенітенціарної системи. Повний шлях подібної оцінки вже пройшли Фінляндія, Велика Британія та Португалія. Україна – на черзі", – розповів він.

  За словами доктора Європейського офісу ВООЗ Ани Каріни Ферейра-Боргес, яка була присутня на зустрічі з очільниками МОЗ, у світі існують різні моделі управління медичними системами в "закритих" умовах, але всі вони мають беззаперечно базуватися на принципах пріоритетності права кожної людини на захист життя та здоров'я.

  У той же час Віктор Ляшко наголосив, що в Україні вже створена платформа для взаємодії між Міністерством охорони здоров’я, Міністерством юстиції, Національною службою здоров’я та іншими партнерами щодо координації цивільної та пенітенціарної медицини.

  Нагадаємо, раніше експерти ВООЗ заявили, що є існування великого ризику нової хвилі COVID-19 у Європі впродовж перших тижнів нового року.

  Попередній матеріал
  "На словах влада бореться з офшорами, а на ділі – дбає про їхнє існування": Южаніна розкритикувала закон про "інвестиційних нянь"
  Наступний матеріал
  В Україні утримаються туманні ранки та плюсова температура вдень
  Loading...

  У ВООЗ повідомили про ризик нової хвилі коронавірусу в Європі

  У Великій Британії виявили новий вид коронавірусу – про це вже повідомили ВООЗ

  Глава ВООЗ заговорив про можливий кінець пандемії COVID-19

  Тільки вакцинація не зупинить пандемію COVID–19 – ВООЗ

  Вакцина компанії Moderna дає імунітет від коронавірусу щонайменше на три місяці

  Генсек ООН закликав дослухатися до настанов ВООЗ для зупинення пандемії