Віктор Ляшко
Віктор Ляшко podrobnosti.ua

Одномоментного повернення до суворого карантину в Україні не буде – Ляшко

Читайте по-русски
Залежить це від трьох показників – інцидентність, заповненість ліжок та кількість тестувань.

Попри щоденне зростання кількості хворих на коронавірус, одномоментного повернення до суворого карантину в Україні не буде. Принаймні, поки що таку можливість не розглядають. 

Про це заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу за підсумками засідання Національної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Каже, поки подальше послаблення чи посилення заходів у кожному регіоні визначають окремо. І залежить це від трьох показників – інцидентність, заповненість ліжок та кількість тестувань.

Умови переглядатимуть, якщо в області три дні поспіль статистика перевищуватиме один із цих індикаторів. Також на засіданні вирішили посилити контроль за дотриманням протиепідемічних норм у різних закладах. А ще – зменшити навантаження на громадський транспорт. Зокрема, за рахунок збільшення кількості одиниць.

"Було розглянуто питання щодо зміни графіка роботи підприємств держустанов, а також закладів, для того, щоб розвести в час пік і зменшити навантаження на міський і міжміський транспорт. І зменшити можливе скупчення людей в транспорті, який перевозить людей до місця їх роботи. Оскільки ми розуміємо, що сьогодні погодні умови значно ускладнюються тому, що стоїть жарка погода, і коли не дотриматись протиепідеміологічних норм, то значно в частині кількості людей які перебувають у транспорті то це значно погіршує можливість використання захисної маски, це призводить до того що люди збільшують і порушують соцдистанцію. І це призводить до більших контактів і до можливості інфікування на роботу", – сказав Віктор Ляшко.

Як повідомляв 5.UA, у межах України досить безпечно – враховуючи епідемію коронавірусу – наразі можна відпочивати щонайменше у чотирьох областях. 

Попередній матеріал
Про зворотній расизм, протести у США та негативний досвід Африки – Олексій Гарань у програмі "Є СЕНС"
Наступний матеріал
Володарі неба ч.2: як СБУ заробляє на карантині – "Спостерігач"
Loading...

Головний санлікар назвав 4 області Україні, де наразі безпечно відпочивати

Ляшко розповів, коли в Україні дозволять проводити масові культурні заходи

Ляшко розповів, коли почнуть відкривати кінотеатри та санаторії

Під час другої хвилі епідемії МОЗ пропонуватиме іншу стратегію боротьби з COVID-19 – Ляшко

Ляшко розповів, коли планують відкрити залізницю, басейни та спортзали

Українці зможуть зняти маски уже до кінця літа, утім за однієї умови – Ляшко