Кінотеатр
Кінотеатр censor.net.ua

Ляшко розповів, коли почнуть відкривати кінотеатри та санаторії

  Читайте по-русски
  По дитячих таборах ухвалюватимуть окреме рішення

  В Україні з 10 червня почнуть відкривати установи, закриті через карантин, у тому числі – кінотеатри, санаторії та дитячі табори. Про це розповів головний санітарний лікар, заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко в ефірі каналу "Україна 24".

  "Буде поступово впроваджуватися відкриття масових заходів. Перші культурні установи будуть працювати з 10 червня, зараз ми дивимося, що саме підпаде під це відкриття, але знову-таки, з певними епідемічними обмеженнями. Зокрема, при відкритті буде обмеження – не більш як 1 людина на 5 кв. метрів", – сказав Ляшко.

  Він також додав, що санаторії працюватимуть з 10 червня, а з дитячим таборам рішення буде прийматися окремо.

  Ляшко сказав таке: "Під час літнього відпочинку в дитячих таборах і санаторіях відбуваються спалахи кишкових інфекцій, є ризик, що коронавірус об'єднається з інфекцією. Це додаткова госпіталізація дітей на ті місця, які призначені для хворих на коронавірусну інфекцію. Міксування інфекцій призводить до зростання навантаження на лікарів. Ми цей ризик оцінюємо і будемо відстежувати динаміку".

  Як повідомляв 5.UA, 20 травня Кабінет Міністрів ухвалив рішення про перехід на адаптивну модель карантину з 22 травня до 22 червня.

  Нагадаємо, з 12 березня в Україні діє карантин, покликаний стримати поширення коронавірусу. Від 16 березня на територію України заборонили в'їзд для іноземців (окрім тих, які мають посвідку на проживання). А з 17 березня обмежили міжнародне пасажирське авіа-, залізничне та автобусне сполучення. 27 березня Україна повністю закрила свої кордони для пасажирських перевезень. Згодом карантин декілька разів продовжували і послаблювали. Перший етап послаблення обмежувальних заходів почався 11 травня. За останніми даними, карантин в Україні триватиме до 22 червня. В уряді оприлюднили 5 етапів виходу з карантину. 

  Попередній матеріал
  У МОЗ розповіли, яким буде карантин після 22 червня
  Наступний матеріал
  Сліпучо-прекрасна: українські полярники показали вражаючі фото з Антарктиди
  Loading...

  МОЗ: Сім областей та Київ не готові до послаблення карантину

  COVID-19 у світі: прем'єра Румунії оштрафували за порушення карантину, в Італії нових хворих – найменше з кінця лютого

  Статистика МОЗ: за добу одужали 388 українців, захворіли – трохи менше

  Коронавірус у Києві: за добу підтвердили 28 випадків, із них п'ять – у медиків

  У МОЗ один із працівників захворів на COVID-19 – Степанов

  Три області України поки що не отримали дозволу на відновлення міжобласних автомобільних перевезень