Коронавірус
Коронавірус Українська правда

Коронавірус у ЗСУ: зафіксовано 10 нових випадків

  Читайте по-русски
  Загалом на COVID-19 у Збройних силах України хворіють 124 особи
  За минулу добу у Збройних силах України виявлено 10 нових випадків захворювання на COVID-19, повідомляє пресслужба Командування Медичних сил ЗСУ.

  "Станом на 10:00 2 червня у Збройних силах України хворіють 124 особи на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2. Загалом за час пандемії одужали 115 осіб, летальних випадків – 4. На ізоляції (в тому числі самоізоляції) перебувають 448 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі три доби, – 137 осіб. За минулу добу зареєстровано 10 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19", – ідеться в повідомленні.

  Як зазначається, у закладах охорони здоров'я перебувають 2 особи – у Рівненському військовому госпіталі та у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону. Стан здоров'я пацієнтів задовільний.

  Крім того, 8 осіб (Київська область – 2 військовослужбовці, Рівненська – 4 військовослужбовці та один працівник ЗС України, Закарпатська область – один військовослужбовець) перебувають на лікуванні вдома під наглядом медичної служби. Стан здоров'я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання, поінформували у пресслужбі.

  Нагадаємо, станом на 9:00 2 червня в Україні 24 340 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 727 летальних, 10 078 пацієнтів одужали, зокрема за вчора 388. За добу зафіксовано 328 нових випадків, зокрема 22 дитини та 61 медик.

  Попередній матеріал
  "ЄС" ініціює розслідування щодо провалу влади в підготовці до епідемії
  Наступний матеріал
  Резніков переконаний, що в Україні не може бути широкомасштабної війни з РФ
  Loading...

  Працівник ЗСУ помер від коронавірусу, хоча швидкий тест показав негативний результат

  У Тернопільському гарнізоні діагностували коронавірус у 8 військовослужбовців

  Коронавірус у ЗСУ: станом на 20 травня хворобу виявили в 45 осіб – подробиці

  У ЗСУ зафіксували 3 нових випадки захворювання COVID-19

  У лавах ЗСУ на коронавірус хворіють 43 військовослужбовці – подробиці

  У ЗСУ два нові випадки коронавірусу, утім, безсимптомні