Фото із відкритих джерел

В МАУ оприлюднили нові правила польотів і пояснили, коли рейс можуть скасувати

Читайте по-русски
В аеропорт без супроводу, безконтактна посадка в літаки, антисептики й маски – розповідаємо, що саме змінилося

Один із найбільших українських авіаперевізників – компанія Міжнародні авіалінії України – опублікував перелік правил для пасажирів, які планують здійснювати польоти з 15 червня 2020 року. Йдеться про правила поведінки перед подорожжю, в аеропорту та на борту літака.

Список вимог до пасажирів доволі розлогий. Зокрема, вони мусять самостійно забезпечити наявність захисних масок у необхідній кількості та обов'язкове їх носіння під час усієї подорожі (в аеропорту і на борту літака). При цьому, маска має повністю прикривати рот і ніс.

Як в аеропорту, так і на облавку для пасажирів проводитимуть температурний скринінг і зовнішню оцінку стану здоров'я. На території летовища у різних зонах будуть розміщені антисептики та контейнери для використаних масок і гумових рукавиць.

Клієнтам наполегливо радять проходити онлайн-реєстрацію на рейси МАУ та самостійно реєструвати багаж. А від супроводу (рідні, батьки, друзі) на певний час доведеться відмовитися – до терміналу зможуть увійти виключно пасажири, персонал авіакомпаній та персонал аеропорту і особи, які супроводжують особливі категорії пасажирів (діти, пасажири з обмеженою рухливістю тощо).

В аеропортах забезпечать безконтактну посадку в літаки, а оплату товарів та послуг переводять виключно у безготівкову форму (оплата банківськими картками).

Перед поїздкою у МАУ пасажирам радять ознайомитися з вимогами держави прибуття та умовами перетину кордону, необхідністю проходження обсервації/самоізоляції, вимогами щодо наявності медичної страховки або довідки про негативний тест на COVID-19.

МАУ літайте здорово
МАУ літайте здоровоМАУ – \"Міжнародні авіалінії України\"

У прес-службі авіакомпанії також поточнили, за якої умови рейс може бути скасовано:

"Перед виконанням кожного рейсу МАУ відповідно до затвердженої процедури ІАТА здійснює індивідуальну оцінку ризиків виконання рейсу, враховуючи наступні дані: підтверджені випадки зараження COVID-19 в пункті призначення (місто, в якому знаходиться аеропорт прибуття); рекомендації уповноважених державних органів України та країни призначення; кількість пасажирів на рейсі; тривалість польоту. При високому ступені ризику МАУ не виконує рейс".

Детальніше з оновленими правилами користування послугами авіакомпанії можна ознайомитися на сайті МАУ

Попередній матеріал
У МОЗ розповіли про нові правила в'їзду в Україну
Наступний матеріал
Новий антирекорд: в Україні вперше понад 750 нових хворих на COVID-19
Loading...