Укрпошта

Нові тарифи "Укрпошти": посилки за кордон здорожчають на 43%

  Нові тарифи наберуть чинності з 1 січня 2018 року

  Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері зв'язку та інформатизації, затвердила нові граничні тарифи на універсальні послуги поштового зв'язку, відповідно до яких з 2018 року послуги "Укрпошти" зростуть у середньому на 16%, максимально – на 43,2%. Про це повідомляється на сайті НКРЗІ з посиланням на рішення, яке було ухвалене на засіданні комісії 17 жовтня.

  "ПАТ "Укрпошта" надало для розгляду пакет документів із розрахунками збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%, а саме: на пересилання поштових відправлень у межах України на 12,3% та до іноземних держав – на 43,2%. 15 вересня поточного року проведено засідання відповідної робочої групи, де було визнано наявність підстав для перегляду тарифів", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що рішення про затвердження нових граничних тарифів в установленому законодавством порядку буде подано на державну реєстрацію до Мін'юсту. Нові тарифи наберуть чинності з 1 січня 2018 року.

  Як уточнили в НКРЗІ, розгляд питання було ініційовано ПАТ "Укрпошта" у зв'язку із набранням чинності нової редакції Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку (затвердженого рішенням НКРЗІ від 23.05.2017 № 260, – ред.), а також через зростання собівартості послуг. Пунктом 1 розділу V Порядку регулювання тарифів на універсальні послуги поштового зв'язку визначено, що підставою для перегляду тарифів є зміна ставок податків і зборів (обов'язкових платежів), мінімального рівня заробітної плати, ставок орендної плати, цін і тарифів на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, які не залежать від господарської діяльності операторів поштового зв'язку, але впливають на рівень планової собівартості операторів поштового зв'язку.

  Нагадаємо, протягом півроку інтернет-провайдери піднімуть ціни за послуги приблизно на 50%.

  Попередній матеріал
  Метро на Троєщину планують побудувати від аеропорту "Київ" – Кубів
  Наступний матеріал
  Суд скасував приватизацію "Укртелекому" Ахметова і повернув підприємство державі
  Loading...

  НКРЕКП понизила тарифи "Київенерго" на гарячу воду та опалення

  Нова формула ціноутворення: у Кабміні знають, як уникнути подорожчання газу для населення

  Протягом півроку інтернет-провайдери піднімуть ціни за послуги приблизно на 50%

  Розенко розповів, чи є підстави для зростання тарифів на комуналку

  У Мінекономрозвитку прогнозують подорожчання комуналки на 20%

  В Україні почав діяти новий порядок розрахунку субсидій