Сегодня

Нові платіжки за комірне у Києві: що змінилось та як сплачувати

У квитанціях з'явилось нове поле "для нарахувань на наступний місяць", а також змінились певні записи в інших полях

Киянам розтлумачили, як платити за комірне з новими платіжками. 

Зміни стосуються, зокрема, поля про "борг та переплату". У ньому вказана інформація про стан рахунку від початку місяця, а також пункту "субсидія і пільга" – там вказані суми державної допомоги, нараховані у серпні, передає "5 канал".

За словами заступника директора розрахункового департаменту "Київводоканалу" Юрія Терещенка, поле "обов'язкова плата" є інформаційним, тож суми, вписані в нього, можуть бути меншими за встановлені.

Також є новий пункт у блоці нарахувань про використання холодної води – його назва "для нарахувань на наступний місяць". Крім того, нововведенням стало поле про суму заборгованості для отримання житлової субсидії, кажуть фахівці.

"На сьогоднішній день новий формат квитанції, який дозволяє через відповідне поле, яке зараз називається "показники для нарахування у наступному місяці" передати показники лічильників, які будуть у наступному місяці враховані постачальником в розрахунках", – каже Терещенко.

А в Департаменті соціальної політики КМДА додають: "Звертатись до органів соціальної опіки та соціального захисту не потрібно. Це буде зроблено в автоматичному режимі". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Озеленення на мільйон: у Києві на Солом'янці відкрили оновлену площу – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Танки Abrams та БМП Bradley: до Польщі прибуває техніка сил НАТО
Наступний матеріал
На Одещині спаплюжили стенд зі світлинами Героїв АТО та Небесної Сотні
Loading...