5 канал

НКРЕКП понизила тарифи "Київенерго" на гарячу воду та опалення

  Тарифи наберуть чинності з наступного дня після оприлюднення постанови в "Урядовому кур'єрі"

  Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), зменшила тариф столичної енергогенеруючої компанії "Київенерго" на гарячу воду для для населення на 4,5%. Крім того, на 2% зменшилась ставка тарифу на опалення. Відповідні постанови затвердила комісія на черговому засіданні, передає УНІАН.

  Як стало відомо, нові тарифи наберуть чинності з дня, наступного за днем опублікування постанови в офіційній газеті "Урядовий кур'єр".

  Згідно постанов НКРЕКП, відтепер тариф для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населенню гарячої води встановлено на рівні 80,62 гривні за кубометр з рушникосушаркою і 74,53 гривні за кубометр без рушникосушарки.

  А тарифи на послугу з централізованого постачання гарячої води для потреб компаній, що управляють багатоквартирними будинками, встановлені на рівні 65,2 гривні за кубометр з рушникосушаркою та 60,29 гривні за кубометр без рушникосушки.

  Також Нацкомісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу з централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного або будинкового лічильника на рівні 1385,83 гривні/Гкал і 31,55 гривні за квадратний метр опалювальної площі у місяць для абонентів житлових будинків без будинкових і квартирних приладів обліку. 

  Попередній матеріал
  США виходять з ЮНЕСКО
  Наступний матеріал
  План по ремонту доріг у 2017 році не виконають – Омелян
  Loading...