peoplesproject.com

Неймовірна історія людяності: Хвора дівчина зібрала гроші на лікування бійця АТО

Військовому лікують ногу, щоб він мав змогу ходити без милиць.

Володимир захищав Україну у складі 45 окремого мотопіхотного батальйону 43 бригади. Під час чергового ворожого обстрілу нога чоловіка не витримала навантаження, розірвались зв'язки. Зараз Володимир страждає на гостру нестабільність колінного суглоба: це значить, що головні кістки ноги майже не скріплено у коліні, тому вони хитаються туди-сюди, механічно руйнуються та спричиняють постійний біль.

На сьогодні Володимиру досить легко допомогти: він не перший боєць із подібною травмою в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених". Перш за все лікарі планують повноцінно обстежити місце травми. Згодом хірурги відновлять порвані тканини зв'язок у фізіологічному їх положенні. Потім – реабілітація, спостереження та огляди, можливо, буде потрібна додаткова корекція роботи суглоба. Весь цей комплекс заходів дозволить Володимиру досить швидко повернутися до нормального життя – за словами лікарів, шанси на відновлення у нього чудові.

У Володимира велика родина: з дружиною мають шістьох своїх дітей, а ще двох всиновили. Мав повне право відмовитися від служби, проте рушив на війну без жодних вагань. Більше того – навіть після демобілізації Володимир планував лишитися на контракті до самої перемоги.

Не останню роль у житті Володимира відіграла чудова дівчинка на ім'я Мирослава. Все життя вона долає наслідки тяжкої хвороби і от лише нещодавно зробила свої перші кроки. Попри власні проблеми, Мирослава щиро перейнялася долею пораненого Володимира і взялася збирати кошти на його відновлення. Зібрані гроші, а це досить значна сума, Мирослава уже переказала на рахунки проекту "Біотех-реабілітація поранених". 

Решту коштів на лікування збирає Центр волонтерів People's Projct.

Дивіться фото за темою:

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Освітянська делегація: навіщо до Києва з'їхалися педагоги зі всієї України
Наступний матеріал
Український літак не порушував повітряний простір Білорусі – ДПСУ
Loading...

Один із тяжкопоранених бійців через два роки страждань нарешті став на ноги

Відростити відірвану п'яту: волонтери рятують від ампутації десантника, що наступив на міну

Сім операцій та гвинт у нозі: боєць АТО потребує допомоги на лікування

Нарешті став на ноги: як "Біотех-реабілітація" врятувала українського бійця

Справжнє диво: Один з "безнадійних" бійців АТО вперше за два роки став на ноги

Мільйон на порятунок: волонтери зібрали гроші на біолікування двох поранених бійців