Флешмоб на підтримку Закревської
Флешмоб на підтримку Закревської Twitter / Bohdan Kutiepov

"Не злий Майдан": у мережі запустили флешмоб на підтримку адвоката Закревської

  Читайте по-русски
  Треба сфотографувати пляшку з водою, опублікувати фото у соцмережі та перерахувати вимоги, позначити друзів, які мають продовжити флешмоб

  У Facebook запустили флешмоб на підтримку адвокатки родин Героїв Небесної Сотні Євгенії Закревської. Вона голодує 5-й день з вимогою відновити слідство у "справах Майдану".

  "Коли я говорю, що шанси на розслідування худнуть разом зі мною, я не перебільшую. Я применшую небезпеку. Справи Майдану під набагато більшою загрозою, ніж моя вага", – написала вона 25 листопада.

  Правила флешмобу зазначені на сторінці журналіста hromadske Богдана Кутєпова.

  Треба сфотографувати пляшку з водою, опублікувати фото у соцмережі та перерахувати вимоги, позначити друзів, які мають продовжити флешмоб.

  На підтримку Закревської виступила ексочільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун. Вона написала: "Якщо створення умов для розслідування справ Майдану не є першочерговою задачею, яка зараз стоїть перед народними депутатами, спікером Ради, президентом та очільниками правоохоронних органів, є велике питання, що ж тоді дійсно має значення для людей, яким українці довірили найвищі посади в державі".

  "Сьогодні я відмовляюся від обіду, щоб зайвий раз привернути увагу до голодування Жені", – написав адвокат Артем Крикун-Труш.

  Своєю чергою юрист Вадим Валько теж підтримав флешмоб і написав: "А більшість народних депутатів поки ведуть себе як страуси і з кожним днем наближають час свого дострокового розпуску".

  "У цих пляшках – сніданок, обід та вечеря адвокатеси родин Героїв Небесної Сотні Євгенії Закревської, яка голодує вже п'яту добу через "замороження" справ Майдану", – написав блогер Назар Приходько і виставив фото на своїй сторінці у Facebook.

  Як повідомляв 5.UA, 22 листопада адвокат сімей Небесної Сотні оголосила голодування. 24 листопада до неї долучилися двоє активістів.

  Попередній матеріал
  ФЗШК "Інтерсіті" обирає собі постачальника послуг за зачиненими дверима – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Колишня "слуга народу" Скороход розповіла, хто ще покине фракцію найближчим часом
  Loading...