president.gov.ua

НАЗК знайшло в декларації Данилюка мільйонні "неточності" – інформацію передадуть у НАБУ

  Читайте по-русски
  Данилюк, подаючи декларації за 2015 та 2016 рік, вніс недостовірні відомості про житловий будинок і земельну ділянку, які належать йому та дружині

  НАЗК виявило недостовірну інформацію в деклараціях народного депутата України Віктора Шевченка, колишнього міністра фінансів України, а нині секретаря РНБО Олександра Данилюка, та судді Дружківського міськсуду Донецької області Геннадія Молібоги. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  "Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повних перевірок декларацій виявило ознаки декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів. Обґрунтовані висновки про виявлені ознаки кримінальних правопорушень будуть направлені до Національного антикорупційного бюро України. Недостовірну інформацію в деклараціях подали народний депутат України Віктор Шевченко, колишній міністр фінансів України Олександр Данилюк та суддя Дружківського міського суду Донецької області Геннадій Молібога", – йдеться в повідомленні.

  Так, Олександр Данилюк, подаючи декларації за 2015-й та 2016 роки, вніс недостовірні відомості про житловий будинок та земельну ділянку, які належать йому та дружині на правах спільної власності. Вартість незадекларованого в 2015-2016 роки майна становить понад 1,6 млн грн у кожній.

  За результатами перевірки декларації Віктора Шевченка за 2017 рік встановлено, що народний депутат не вніс відомостей про автомобіль, який належить йому на праві користування, наявність у нього та дружини корпоративних прав, а також доходи, отримані дружиною. Загалом виявлено порушень на суму майже 480 тис. гривень.

  Щодо Геннадія Молібога, то в НАЗК зазначають, що в декларації за 2015 рік останній не вніс даних про дві земельні ділянки, які належать йому на праві власності, та автомобіль, який перебував у нього в користуванні. Крім того, надав недостовірні відомості про квартиру та легковий автомобіль, які належать йому на праві власності, а також недостовірно вказав дохід, отриманий дружиною від підприємницької діяльності. Подаючи декларацію за 2016 рік, суддя вже вказав інформацію про земельні ділянки. Натомість відомості про автомобіль, який перебував у нього в користуванні, не зазначив. А також недостовірно вказав відомості про квартиру та автомобіль, які належать йому на праві власності.

  Загальна сума встановлених недостовірних відомостей в декларації судді за 2015 рік становить понад 1,6 млн грн, а за 2016 – понад 560 тис. грн.

  У прес-службі нагадали, що відповідальність за декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб встановлена статтею №366-1 Кримінального кодексу України. Інформацію про недостовірні відомості в деклараціях посадовців буде передано до НАБУ.

  Як повідомляв 5.UA, Зеленський звільнив Данилюка з посади секретаря РНБО

  Попередній матеріал
  Верховний Суд звернувся до Зеленського та ВР з приводу скандального законопроєкту щодо "суддівського врядування" – подробиці
  Наступний матеріал
  Зе-команда в дії: стало відомо, хто зі "слуг народу" пропустив найбільше голосувань
  Loading...