nmpu.org.ua

Нацрада перевірить телеканал "НАШ" через присутність в ефірі бойовика "ЛНР"

  Читайте по-русски
  Представник бойовиків Родіон Мірошник в ефірі телеканалу висловив проросійські твердження

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вирішила позапланово перевірити телеканал "НАШ" після участі в його ефірі представника бойовиків "ЛНР", повідомляється на сайті регулятора.

  "До регуляторного органу щодо цього шоу звернулася Служба безпеки України, також надійшло звернення громадянина А. Петрова. Національна рада своїм моніторингом зафіксувала в цей день шоу "П’ятниця. Вечір", а також його трансляцію в повторі 6 грудня о 20:52. У студії були присутні експерти, політики, народні депутати України, які обговорювали реалізацію Мінських угод", – ідеться в повідомленні.

  Зазначається, що в ефірі програми представник бойовиків Родіон Мірошник висловив проросійські твердження щодо територіальної цілісності України та ситуації на Донбасі.

  "Висловлювання Мірошника, поширені в ефірі телеканалу, не відповідають критерію об’єктивності щодо інформації, мають ознаки розпалювання ворожнечі, сприяння тероризму і є прямою ретрансляцією на українську аудиторію одного з основних наративів пропаганди офіційної влади Російської Федерації про нібито розв’язану Україною громадянську війну на території окремих районів Донецької та Луганської областей, про непричетність до цього Російської Федерації та її збройних формувань", – зазначили в Нацраді.

  У діях телеканалу вбачають порушення закону "Про інформацію" та "Про телебачення і радіомовлення", перевірку проведуть у період із 23 грудня до 15 січня, додали представники регулятора.

  Нагадаємо, парламентський комітет підтримав звернення телеканалу "Прямий" до Державного бюро розслідувань щодо тиску.

  Попередній матеріал
  Коронавірус вдарив по МВС: Антон Геращенко відправився на самоізоляцію
  Наступний матеріал
  Ожеледь протримається до суботи – яку погоду чекати на вихідних
  Loading...

  Позбавлення ліцензії радіо "Прямий FM": нардеп Гончаренко розповів цікаві подробиці від власних джерел

  Влада переслідує проукраїнські канали, тимчасом як кремлівські пропагандисти почуваються вільно – заява громадських діячів

  Завершення досудового розслідування справи вбивства Шеремета – "ІнфоВечір"

  "Нацрада з питань телебачення та радіомовлення почала наступ на телеканал "Еспресо" – Костинський

  На телеканалі "Еспресо" перевірку від Нацради назвали політичним переслідуванням

  Телеканал NewsOne перевірять через висловлювання про службу євреїв у військах Третього Рейху