NewsOne
NewsOne відкриті джерела

Телеканал NewsOne перевірять через висловлювання про службу євреїв у військах Третього Рейху

  Читайте по-русски
  Нацрада перевірить дотримання законодавчих норм, які не допускають використання телерадіоорганізацій для закликів до розв'язування війни або її пропаганди

  Національна рада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірить ТОВ "Новини 24 години" (супутниковий телеканал NewsOne) через висловлювання про те, що євреї служили у військах Третього Рейху. Про це повідомляється на сайті Нацради, передає "Цензор.нет".

  У Нацраді заявили, що озвучені в ефірі однієї з програм висловлювання про службу значної кількості євреїв у військах Третього Рейху та існування єврейських дивізій СС мають ознаки заперечення і спотворення Голокосту та розпалювання ворожнечі щодо єврейського народу, "який зазнав мільйонних жертви від дій формувань СС та інших військових формувань нацистського Третього Рейху".

  Зазначається, що один із гостей Андрій Пальчевський сказав, що за часів Другої світової війни 180 тисяч євреїв воювали в німецьких військах і "єврейський народ якось живе з цим".

  Інший гість передачі, Вадим Карасьов, висловився так: "Я можу сказати – були єврейські дивізії СС, були євреї. Ну і що скасовує Голокост? Це скасовує те, що німці називали остаточним вирішенням питання".

  Під час позапланової перевірки Нацрада перевірить дотримання законодавчих норм, які не допускають використання телерадіоорганізацій для закликів до розв'язування війни або її пропаганди. Перевірка телекомпанії відбудеться після завершення карантину.

  Нагадаємо, колишній член Національної ради України з питань телебачення і радіомовленн Сергій Костинський розповів, що телеканали, які дозволяють собі критикувати владу, можуть мати проблеми від Нацради.

  Попередній матеріал
  Майже всі області виплатили березневі надбавки у 300% до зарплат лікарям – міністр розвитку громад
  Наступний матеріал
  Політв'язня Дудку, попри поганий стан здоров'я, перевели до виправної колонії Росії – Денісова
  Loading...

  Рік після інавгурації: прес-конференція президента України Володимира Зеленського – трансляція

  Медіа, які критикують владу, матимуть проблеми від Нацради – Костинський повідомив, що "5 канал" може потрапити під удар

  Княжицький: Інтерв'ю з терористом Гіркіним у День пам'яті жертв геноциду кримських татар – насмішка

  Якби інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською були спецоперацією СБУ, Гордон мав би вже видалити його з мережі – Бутусов

  "Подякували" з рифмою: кияни оцінили інтерв'ю Гордона з Гіркіним написом під стінами видання – фото

  Папа Римський помолився за працівників медіа та їхню роботу під час карантину – відео