liga.net

На Міятович чекають "потьомкінські села" в окупованому Криму – Клімкін

  Читайте по-русски
  За словами міністра, комісар РЄ має обов'язково відчути "незабутню" атмосферу закритості півострову несвободи й побачити на власні очі переслідування та арешти

  Міністр закордонних справ Павло Клімкін на своїй сторінці у facebook повідомив, що візит комісара з прав людини Ради Європи Дуні Міятович в анексований Росією Крим має бути погоджений винятково з Україною і відбуватися за українським законодавством.

  "Черговий російський "развод" про візит комісара РЄ з прав людини Дуні Міятович до окупованого Криму. Такий візит має бути погоджений з нами й відбуватися за українським законодавством. А "потьомкінські села" Росія показувати вміє, це ми добре знаємо. Але, як кажуть, нема дурних", – йдеться в тексті повідомлення.

  Він наголосив: у разі, якщо візит таки буде погоджено, то для повного, а головне –правильного враження від ізольованого Росією Криму Комісар РЄ має обов'язково відчути "незабутню" атмосферу закритості півострову несвободи й побачити на власні очі переслідування та арешти.

  "Усі роки після окупації ми невтомно повторюємо: потрібно забезпечити постійну присутність у Криму міжнародних організацій, зокрема, гуманітарних. На ситуацію не вплинеш якимось окремим ситуативним візитом, необхідно започаткувати реальну постійну міжнародну присутність на окупованому півострові. Сподіваюся, що Раді Європи все-таки вдасться не розгубити довіру до себе", – зазначив Клімкін.

  Як повідомляв 5.UA, комісар Ради Європи з прав людини Дуня Міятович на своїй сторінці у Facebook повідомила, що планує відвідати окупований Росією Крим.

   

  Попередній матеріал
  "ПриватБанк" виграв у компанії Коломойського справу щодо рефінансування – рішення суду
  Наступний матеріал
  До Ради внесуть законопроект про криміналізацію "кнопкодавства" – Стефанчук
  Loading...

  Україна в разі повернення росіян до ПАРЄ кардинально змінить підхід до участі в Раді – Клімкін

  "Це дурниці", – Клімкін прокоментував можливість вступу України в ЄС через 5-10 років

  Верховна Рада відмовилася звільняти Клімкіна

  Профільні комітети Ради підтримали звільнення Клімкіна та Грицака

  Клімкін заявив про відновлення переговорів ТКГ у Мінську – що відомо

  Використає Донбас, як "троянського коня" – Клімкін про плани Кремля щодо України