Рибалка для ветеранів АТО
Рибалка для ветеранів АТО 5 канал

На Київщині з кінця березня заборонено ловити рибу – подробиці

  Читайте по-русски
  Заборона триває у всіх водосховищах і озерах з затоками, протоками по 6 червня (включно)

  В Управлінні Державного агентства рибного господарства у Києві та Київській області заявили, що у Києві та Київській області з 29 березня встановлена нерестова заборона на вилов риби. Про таке повідомила прес-служба управління.

  "Нерест – це головний та найважливіший період у риби. З метою охорони, збереження та створення сприятливих умов для природного відтворення водних біоресурсів з 29 березня 2019 року встановлюється нерестова весняно-літня заборона", – йдеться у тексті повідомлення.

  Слід зазначити, що заборона триває у всіх водосховищах і озерах із затоками, протоками по 6 червня (включно), у всіх річках та їх кореневих водах – по 17 травня, у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об'єктах – по 26 червня.

  Таким чином, у цей період забороняється пересування плавзасобів (човнів), промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших видів робіт, добування будівельних матеріалів у місцях масового нересту водних біоресурсів.

  Дозволяється любительське та спортивне рибальство до 3 кг риби на одну особу, однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берега у дозволених місцях.

  Попередній матеріал
  У Києві на Троєщині в Sport Life помер чоловік
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі чоловік жбурнув гранату в поліцейських, що прибули за викликом
  Loading...