відкриті джерела

На Харківщині в літньому таборі отруїлися 11 дітей

  Діти в лікарні, їхній стан задовільний

  У літньому таборі села Нижній Бурлук на Харківщині отруїлися 11 дітей у віці від 7 до 16 років. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Харківської області.

  Керівник місцевої прокуратури Володимир Калюга, зазначив, що вчора з позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей були госпіталізовані 11 неповнолітніх дітей з харчовою токсикоінфекцією.

  "Одна дитина перебуває в обласній лікарні. Решта десять – в інфекційному відділенні Шевченківської центральної районної лікарні. Стан дітей задовільний. У даний час проводиться санітарно-епідеміологічне обстеження дитячого табору, тривають першочергові слідчі дії", – розповів Калюга.

  Шевченківський відділ Ізюмської місцевої прокуратури процесуально керує в кримінальному провадженні за ч.1 ст.137 КК України (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей). Максимальна санкція статті передбачає три роки позбавлення волі.

  Як повідомляв 5.ua, в Ізмаїльському районі Одеської області в результаті спалаху гострої кишкової інфекції було госпіталізовано 770 осіб, 450 з них – діти.

  Попередній матеріал
  Експерти: як ставляться до українців в Італії та Польщі
  Наступний матеріал
  Під Одеською міськрадою одночасно проходять три акції протесту, сталася бійка

  Отруєння в Ізмаїлі: багатодітним сім'ям та пенсіонерам питну воду безплатно доставляють додому

  На Харківщині аграріїв підозрюють в отруєнні людей хімікатами

  Масове отруєння на Одещині: не працюють ринки, водойми під охороною прикордонників

  Голова ДержСЕС назвав причину спалаху інфекції у Ізмаїлі