Отруєння в Ізмаїлі: багатодітним сім'ям та пенсіонерам питну воду безплатно доставляють додому

  У медзакладах Ізмаїлу досі перебувають 136 осіб

  Містянам почали безплатно роздавати питну воду. Бочки встановили у кількох районах, літнім людям бутлі привозять додому. Про таке повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко на своїй сторінці у Facebook.

  "Ми продовжуємо розвозити питну бутильовану воду (в 6-літрових бутлях) на будинок громадянам похилого віку, багатодітним сім'ям, людям з обмеженими можливостями. Громадянам, котрі надійшли в лікарні зі скаргами на розлади шлунково-кишкового тракту, роздають воду в півторалітрових пляшках. Водою забезпечені підопічні Терцентру, Будинку дитини і так далі", – наголосив Абрамченко.

  Натомість на лікарняних ліжках залишаються 136 постраждалих від кишкової інфекції, серед них – 106 дітей, інформують у ДСНС. Нагадаємо, за десять днів червня до місцевої лікарні звернулися понад 700 людей, серед них – більш як 400 – діти. Попередній діагноз – гострий гастроентероколіт. Причиною такого масового отруєння стала інфекція, що потрапила у водогін після сильних опадів.

  Як повідомляв 5.ua, станом на сьогодні кількість постраждалих від кишкової інфекції в Ізмаїлі зросла до 732 осіб. У вівторок, 28 червня, в Ізмаїлі скасують режим надзвичайної ситуації після проведення комісійних перевірок усіх об'єктів громадського харчування і ринків, що унеможливить поширення інфекції побутовим шляхом. 

  Попередній матеріал
  Британці хочуть провести повторний референдум
  Наступний матеріал
  "Ребрендінг і перезавантаження" – Лещенко анонсував створення нової демократичної політсили в Україні

  На подолання вірусу в Ізмаїлі потрібно 5 млн грн

  Масове отруєння в Ізмаїлі: до лікарів звернулось 617 осіб

  Через масове отруєння всі лікарні Ізмаїла переобладнали під інфекційні відділення

  Очільник Ізмаїлу повідомив, як боротимуться з виявленими вірусами у воді

  Голова ДержСЕС назвав причину спалаху інфекції у Ізмаїлі

  Саакашвілі поїхав до Ізмаїлу – контролюватиме реалізацію протиепідеміологічних заходів