Фото із відкритих джерел

В Ізмаїлі в найближчі дні скасують НС

  Воду з водопроводу медики вважають придатною для вживання - після її обов'язкового кип'ятіння

  У вівторок, 28 червня, в Ізмаїлі скасують режим Надзвичайної ситуації після проведення комісійних перевірок всіх об'єктів громадського харчування і ринків, що унеможливить поширення інфекції побутовим шляхом. Про це міський голова Андрій Абрамченко повідомив на свой сторінці у facebook.

  "Ізмаїл відвідали голова Міністерства охорони здоров'я України Віктор Шафранський і в.о. головного санітарного лікаря України Святослав Протас. Вони побували у всіх медичних установах міста, в яких перебувають хворі, шпиталізовані у період спалаху кишкової інфекції зі скаргами на розлади шлунково-кишкового тракту. Святослав Протас підтвердив, що Надзвичайну ситуацію буде скасовано 28 червня - після проведення комісійних перевірок всіх об'єктів громадського харчування і ринків, щоб не допустити поширення інфекції побутовим шляхом", - зазначив Абрамченко.

  "Віктор Шафранський подякував усім, хто причетний до локалізації спалаху інфекції, відзначивши, що місцева проблема могла набути національного масштабу, якби не було вжито адекватних дій", -  додав мер Ізмаїла.

  За словами міського голови, у неділю до Ізмаїла "доставили результати аналізів проб води, відібраних з комунальних свердловин, звідки вода подається у водопровідну мережу міста - вірусу не виявлено. Тому ми вже сьогодні після обіду починаємо набирати звідти (із свердловин - ред.) питну воду в бочки і розвозити районами міста".

  Абрамченко додав, що "протягом декількох днів будуть готові результати аналізів якості води з водопровідної мережі. До цього, воду з водопроводу медики вважають придатною для вживання - після її обов'язкового кип'ятіння".

  Чільник Ізмаїла уточнив, що "з нуля годин до 13 години неділі, 26 червня, шпиталізовано ще п'ять мешканців міста зі скаргами на високу температуру, нудоту, розлад шлунка. Четверо пацієнтів - діти".

  Станом на ранок 26 червня в медзакладах Ізмаїла перебували 154 особи, в тому числі 108 дітей. 

  Як інформував 5.ua, протягом 16-23 червня до Ізмаїльської районної лікарні з попереднім діагнозом – гострий гастроентероколіт звернулося 617 осіб.

  Попередній матеріал
  Жінці, яка народила відразу п'ятеро дітей, подарували квартиру
  Наступний матеріал
  "Десантники – кремінь": фотограф оприлюднив вражаючі знімки оборони авдіївської промзони

  Жінці, яка народила відразу п'ятеро дітей, подарували квартиру

  Масове отруєння в Ізмаїлі: до лікарів звернулось 617 осіб

  Отруєння в Ізмаїлі: до лікарень потрапили майже 600 осіб

  На подолання вірусу в Ізмаїлі потрібно 5 млн грн