Саакашвілі поїхав до Ізмаїлу – контролюватиме реалізацію протиепідеміологічних заходів

  За допомогою до медиків звернулись зі скаргами, характерними для симптомів уражених кишковою інфекцією, 222 мешканці Ізмаїла та одного з приміських населених пунктів, зокрема 130 дітей

  Голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі створив штаб для здійснення комплексу протиепідеміологічних заходів і відбув до Ізмаїла, щоб проконтролювати їх реалізацію. Про це повідомив керівник прес-служби ОДА Юрій Жаров, передає "Укрінформ".

  "Міхеіл Саакашвілі відбув до Ізмаїла, щоб особисто проконтролювати виконання комплексу протиепідеміологічних заходів, розроблених обласним оперативним штабом, до складу якого увійшли досвідчені фахівці з охорони здоров'я і соціального захисту та лабораторного центру Держсанепідемслужби", - зазначив він.

  Керівники Департаменту охорони здоров'я та соцзахисту населення ОДА і обласного лабораторного центру Держсанепідслужби спільно з міською владою Ізмаїла координують зусилля для протидії поширенню інфекційного захворювання. До роботи залучено трьох головних лікарів райлікарень та 7 лікарів-інфекціоністів.

  За інформацією видання, наразі на базі лікувальних установ Ізмаїла розгорнуто 280 ліжок для хворих, а за необхідності буде задіяно додатковий ліжковий фонд в сусідніх Болградській, Ренійській та Кілійській райлікарнях. Ізмаїльчанам рекомендовано звертатись у разі захворювань до найближчих лікувально-профілактичних закладів і за телефоном гарячої лінії (04841) 3-46-74, уточнили в ОДА.

  У міськраді Ізмаїла повідомили, що станом на 15:00 за допомогою до медиків звернулись зі скаргами, характерними для симптомів уражених кишковою інфекцією, 222 мешканці міста та одного з приміських населених пунктів, зокрема 130 дітей. Госпіталізовано 122 пацієнтів, з них - 80 дітей і 42 дорослих. Решта хворих перебувають на амбулаторному лікуванні.

  Зазначимо, що санепідеміологи назвали імовірну причину масового отруєння на Одещині.

  Попередній матеріал
  Антикорупційна прокуратура вимагає збільшити розмір застави одного з фігурантів "газової справи" – Холодницький
  Наступний матеріал
  Українські бійці на Донбасі зафіксували 3 ворожі безпілотники, які проводили розвідку – ДПСУ

  Масове отруєння людей в Ізмаїлі розслідуватиме поліція - Деканоідзе

  Масове отруєння на Одещині: В Ізмаїлі ввели надзвичайний стан, понад 200 постраждалих

  Масове отруєння на Одещині - оголошено карантин

  Масове отруєння на Одещині: зі скаргами до лікарень звернулись понад 60 осіб