Катерина зарембо
5.ua

Експерти: як ставляться до українців в Італії та Польщі

За соціологічними дослідженнями, найбільше українці люблять Польщу та США

"Говорити, що Італія у Європейському Союзі – слабка ланка європейської єдності, було б неправильно, оскільки італійська зовнішня політика керується такою формулою – партнерство з Росією є важливим, але партнерство з Європейським Союзом і США є важливіші. Україна у складі Радянського Союзу не мала власного голосу для будь-якої країни в Європі, тобто Україну як самостійне утворення італійці почали розкривати для себе буквально з Революції гідності", – розповіла Катерина Зарембо.

"Я не бачив і не чув серед польських громадян, і не бачив в коментарях польських журналістів чи аналітиків тез про те, що є негативне ставлення до українських заробітчан як таких. Тому що українські заробітчани дуже цінуються і шануються польськими роботодавцями", – повідомив кореспондент газети "Голос України" в Польщі.

Заступник директора Інституту світової політики Катерина Зарембо та кореспондент газети "Голос України" у Польщі Іван Козловський розповіли в ефірі "5 каналу" про ставлення італійців та поляків до української діаспори. Подробиці дивіться у відео:

 

Попередній матеріал
У Сомалі через помилку терористів в мікроавтобусі згоріли 18 цивільних
Наступний матеріал
На Харківщині в літньому таборі отруїлися 11 дітей

Соціолог про "братські народи": як змінилося ставлення українців до росіян

У Канаді розглядають петицію про скасування віз для українців