У Канаді розглядають петицію про скасування віз для українців

  Петицію підтримали 120 депутатів та сенаторів парламенту

  Петиція щодо запровадження безвізового режиму для короткострокових поїздок українців до Канади надійшла на розгляд до уряду країни. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Як зазначили в секретаріаті парламенту, "електронна петиція e-33, подана через сайт палати громад, сьогодні надійшла на розгляд уряду". Відсьогодні парламент має 45 днів на підготовку письмової відповіді на цей запит.

  Як стало відомо, приватну електронну петицію з проханням скасувати візи для короткострокових (до 90 днів) поїздок громадян України до Канади подав до федерального парламенту українець канадського походження Микола Кравець. Петиція зібрала майже вп’ятеро більше підписів, ніж мінімально необхідно для винесення на розгляд.

  Крім того, стало відомо, що петиція отримала підтримку від 120 депутатів та сенаторів федерального парламенту, які представляють чотири основні політичні партії Канади. Нагадаємо, під час передвиборної кампанії Ліберальна партія у разі перемоги обіцяла скасування короткострокових віз для українців.

  Нагадаємо, 10 травня заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталія Микольська анонсувала старт Канадсько-українського проекту з підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS) з бюджетом в 13,6 млн канадських доларів.

  Як повідомляв 5.ua, Німеччина і Франція розробляють норму, згідно з якою окремі країни Євросоюзу зможуть призупиняти безвізовий режим.

  Попередній матеріал
  Романчука госпіталізували із зали суду, засідання перенесли
  Наступний матеріал
  Парубій: Децентралізацію призупинено через зрив Росією Мінських домовленостей

  З 1 червня Японія скасовує дипломатичні візи для українців - посол

  Румунія скасувала плату за візи для України

  Сьогодні Україна та Румунія підпишуть угоду про скасування плати за візи