nv.ua

Масове отруєння на Одещині: не працюють ринки, водойми під охороною прикордонників

  Станом на 6:00 в лікарні міста з ознаками отруєння госпіталізовано 219 осіб – 121 дитину і 98 дорослих

  За ніч до лікарень Ізмаїла госпіталізовано ще шістьох осіб – двох дітей і чотирьох дорослих. Про це повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, передає "112.ua".

  За його словами, станом на 6:00 в лікарні міста з ознаками отруєння госпіталізовано 219 осіб – 121 дитину і 98 дорослих. Сьогодні багатьох з них випишуть, оскільки серед цих людей є особи, які одужали, але перебували під наглядом лікарів. Абрамченко сказав, що лікарні міста забезпечені медичними препаратами. Він також спростував інформацію про зростання цін на воду у пляшках.

  "У мережі "Таврія" вода коштує 14 грн за 5 літрів. Були поодинокі випадки, тут же реагувала поліція та управління економіки", – сказав чільник міста.

  Крім того, за його словами, об’єкти громадського харчування і ринки залишаються закритими, водойми охороняють співробітники Держприкордонслужби.

  Також, за інформацією прес-служби МОЗ, станом на 16:00 19 червня в м. Ізмаїл, селах Кидка і Матроска Ізмаїльського району Одеської області зареєстровано всього 373 хворих, з них 228 дітей, потерпілих внаслідок спалаху гострої кишкової інфекції.

  Попередній матеріал
  На Львівщині підпалили стародавню церкву УГКЦ
  Наступний матеріал
  Марчук: Мінська група узгодила відведення військ від лінії розмежування

  Санепідеміологи назвали імовірну причину масового отруєння на Одещині

  Масове отруєння людей в Ізмаїлі розслідуватиме поліція - Деканоідзе

  Масове отруєння в одному з готельних комплексів на Львівщині

  На Черкащині з отруєнням госпіталізували 15 школярів