5.ua

На Чернігівщині підприємці налагодили виготовлення бойового спорядження для армії

  У Прилуках на Чернігівщині колектив приватного підприємства виготував та передав для військовослужбовців Збройних Сил України першу партію комплектів бойового спорядження – "розгрузок". Про це повідомили в Міністерстві оборони України.

  "Зважаючи на те, що це спорядження призначене для зручності дій військовослужбовця розподіляючи вагу набоїв, гранат та штатної зброї рівномірно з обох боків, він має змогу діяти в бою значно ефективніше", - кажуть в МО.

  Як зазначив директор приватного підприємства Олександр Панков, рішення щодо допомоги військовим у такий спосіб було прийнято серед працівників одноголосно.

  "Ускладнювалось завдання тим, що ми шили таке спорядження вперше. Зважаючи на всі побажання щодо необхідності та можливості використання матеріалів та аксесуарів, за зразком одного з існуючих екземплярів виробу іноземного виробництва, нами було пошито перші зразки екіпірування військовослужбовців, – розповів Олександр Панков. – Вже в найближчий час спільно з меценатами ми плануємо налагодити конвеєрне виробництво спорядження, яке так необхідно для наших військовослужбовців".

  В свою чергу командир однієї з військових частин, в якій було отримано спорядження, від імені усіх військовослужбовців висловив щиру вдячність за допомогу, підтримку та активну громадянську позицію підприємцям.

  Варто нагадати, що Міноборони зараз налагоджує тісні стосунки з усіма можливими контрагентами – підприємцями, громадськими активістами – задля швидкого та дієвого розгортування збройних сил у визначених районах країни.

  Фото Міноборони

  2014-03-31-13435-62685

  2014-03-31-13435-62686

  2014-03-31-13435-62687

  Попередній матеріал
  "Газпром" підвищив ціну на газ для України на $120
  Наступний матеріал
  Росія бойкотувала неформальне засідання Радбезу ООН по АР Крим
  Теги:
  Loading...