Меджліс_ joinfo.ua

МЗС: вердикт російського суду про заборону Меджлісу був цинічним і прогнозованим

Україна вимагає від Росії скасувати це нікчемне з правової і політичної точки зору рішення, ми вимагаємо від Росії припинити будь-які репресії й утиски кримських татар

Цинічним і прогнозованим назвали у вітчизняному МЗС вердикт російського суду про заборону Меджлісу, адже вважають, що той став об'єктом переслідувань з боку Кремля через незалежну і свідому громадянську позицію його членів. Ідеться зокрема про підтримку Меджлісом територіальної цілісності України.

"Безперечно, сьогоднішнє рішення - це є злочин в ланцюгу всіх тих злочинів, які здійснює РФ стосовно до України. Це тривала агресія проти кримськотатарського народу, проти України в цілому. Ми висловлюємо наш рішучий протест у зв’язку з рішенням РФ про визнання законним рішення окупаційної влади Криму про визнання Меджлісу кримськотатарського народу так званою екстремістською організацією та  заборону його діяльності", - заявила речниця міністерства Мар’яна Беца.

"Фактично заборона Меджлісу - це є заборона кримськотатарського народу, корінного народу Криму. Це цинічне і водночас прогнозоване рішення держави-окупанта. Ми вимагаємо від Росії скасувати це нікчемне з точки зору правової і політичного рішення, ми вимагаємо від Росії припинити будь-які репресії й утиски кримських татар", - підкреслила Беца.

Нагадаємо, 29 вересня Верховний суд Росії в Москві підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу, заявивши, що діяльність Меджлісу "становить загрозу безпеці держави і суспільству".

Попередній матеріал
Пташник повідомила, де перебувають нардепи, члени МФО "ЄвроОптимісти", які були відсутні на засіданні ВР
Наступний матеріал
Жертвами контрафактного алкоголю стали вже 37 людей

Порошенко прокоментував заборону Меджлісу у Криму: "Справа Сталіна живе"

Політтехнолог щодо заборони Меджлісу Росією: "На жаль, Україна не має юридичних можливостей вплинути на це"

Верховний суд РФ підтвердив заборону Меджлісу

Заборона Меджлісу - злочин із ланцюга злочинів РФ проти України – МЗС