MIGnews.com

Верховний суд РФ підтвердив заборону Меджлісу

  Діяльність Меджлісу становить загрозу безпеці держави і суспільству, наголосили в РФ

  Верховний суд Росії в Москві підтвердив заборону Меджлісу кримськотатарського народу. Суд відхилив апеляційну скаргу. Про це інформує кореспондент проекту "Радіо Свобода", сайту "Крим.Реалії".

  Перед цим під час судового засідання підконтрольний Кремлю старший прокурор Криму Володимир Чухрін наполягав на тому, що "діяльність Меджлісу становить загрозу безпеці держави і суспільству".

  Сторона захисту, адвокати Марина Агальцова і Кирило Коротєєв, навели підстави для скасування рішення про заборону Меджлісу. Захист наполягав на тому, що Меджліс не може бути відповідачем, оскільки не є громадською організацією.

  Ще однією підставою для скасування рішення про заборону Меджлісу адвокат Кирило Коротєєв назвав «не вірно визначену підсудність справи». Як вказав захисник, органи Меджлісу діють на території іншої держави (в Україні), таким чином, неможливо заборонити Меджліс кримськотатарського народу на території, де не діє антиекстремістське законодавство Росії.

  26 квітня підконтрольний Росії Верховний суд Криму заборонив діяльність Меджлісу. Світова спільнота висловила рішучий протест у зв’язку з такими діями російської влади. Захист Меджлісу направив апеляцію до Верховного суду Росії.

  Нагадаємо, Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це "відновленням історичної справедливості".

  Попередній матеріал
  У Естонії закрились останні російськомовні газети
  Наступний матеріал
  Єврокомісія подала позов проти Німеччини
  Теги:
  Loading...

  Порошенко звільнив суддю Царевич через переслідування автомайданівців

  Експерт: Росія використовує сирійську кризу, як потужний інструмент тиску на Захід

  Представник України у політичні підгрупі: Росія всіляко нагнітає ситуацію, щоб спрацював російський сценарій

  Пентагон: Росія готова до застосування ядерної зброї більше, ніж за часів Холодної війни