5 канал

Пташник повідомила, де перебувають нардепи, члени МФО "ЄвроОптимісти", які були відсутні на засіданні ВР

Світлана Заліщук, Мустафа Найєм та Сергій Лещенко знаходяться в офіційному відрядженні в Сполучених Штатах Америки, де намагаються просунути питання надання Україні зброї

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" повідомила народний депутат, член Міжфракційного об'єднання "ЄвроОптимісти" Вікторія Пташник.

"З 26 наших членів Міжфракційного об'єднання 19 стовідсотково були у залі Верховної Ради і не тільки голосували, а дуже активно брали участь в обговоренні. Я підняла не один раз питання, брала слово і закликала всіх голосувати, пояснювала по кожному судді, по якому мені давали можливість висловитися. Так само пан Леонід Ємець з "Народного фронту", Іван Крилько і так далі", - зазначила Пташник.

"Щодо Світлани Заліщук, Мустафи Найєма та Сергія Лещенка, на скільки мені відомо, вони знаходяться в офіційному відрядженні в Сполучених Штатах Америки, вони подавали заяву на відрядження. Вони зараз там намагаються просунути питання надання Україні зброї, яке заблоковано. Ви знаєте, конгрес проголосував, але адміністрація Обами його трохи блокує. Інші депутати, члени МФО, знаходяться в ПАРЄ по питаннях призначення суддів в Європейський суд справ людини", - додала народний депутат.

Як відомо, 29 вересня Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану.

Попередній матеріал
На території Бабиного Яру відкриють меморіал Голокосту
Наступний матеріал
МЗС: вердикт російського суду про заборону Меджлісу був цинічним і прогнозованим

Порошенко звільнив суддю Царевич через переслідування автомайданівців

Верховна Рада звільнила суддів за злочини проти Майдану