"Ми нічого не втратили" – "Антонов" переходить на імпортозаміщення деталей виробництва РФ

Пріоритет – це авіоніка, яка може бути поставлена з Канади

Держпідприємство "Антонов" переходить на імортозаміщення деталей російського виробництва, які використовуються для будівництва літаків. Наразі запчастини в Росії закуповуються лише у рамках контрактів, підписаних із російськими постачальниками в попередні роки. Про це повідомив віце-прем'єр міністр України Геннадій Зубко.

Упродовж останніх двох років на заводі активно шукають виробників понад 70 тисяч найменувань деталей, які раніше підприємство "Антонов" замовляло в РФ. За словами Геннадія Зубка, Україна вже знайшла іноземних та українських постачальників, які пропонують сучасні комплектуючі за нижчими цінами. Найбільше запчастин купуватимуть у Канаді, Франції, Німеччині, Америці. "Антоновці" вже завершують будівництво першого літака, в якому не буде російських деталей. Це – Ан-132.

Геннадій Зубко, віце-прем’єр міністр України, наголосив: "Сьогодні є можливості поставки всіх цих деталей по авіоніці, по іншим запчастинах із країн, котрі є більш якісними, більш фаховими. Основна – це авіоніка, яка може бути поставлена з Канади, яка є на більш високому рівні. І найголовніше, це, мабуть, – один із найважливіших елементів у будь-якому літаку". 

А от директор програм Ан-148/158, Aн-178 ДП "Антонов" Віктор Казуров підкреслив: "Ціни багатьох цих комплектуючих у деяких випадках набагато нижче, ніж навіть російського виробництва. А за своїми якостями, надійністю, за характеристиками вони навіть перевершують їх. Ми не втратили нічого, єдине, що ми літаки укомплектуємо більш сучасним, кращим обладнанням".

Як повідомляв 5.ua, 30 червня 2016 року "Антонов" підписав угоду про об'єднання з підприємствами галузі в рамках спільного проекту.

Попередній матеріал
Парламент призначив чотирьох членів наглядової ради Нацбанку
Наступний матеріал
На Дніпропетровщині на збуті наркотиків спіймали двох медсестер

В Україні з’явився перший літакобудівний кластер на базі "Антонова"

Держпідприємство "Антонов" планує запустити серійне виробництво "Мрії"

"Антонов" впевнено йде на ринок Індії: підписано новий договір

"Антонов" опублікував відео польоту Ан-178 із новим двигуном

"Антонов" проривається на індійський ринок - на Гоа стартувала DefExpo-2016

Геній авіації. 110 років з дня народження авіаконструктора Олега Антонова