В Україні з’явився перший літакобудівний кластер на базі "Антонова"

  Підприємства галузі об’єдналися у межах Української літакобудівної корпорації (УАК)

  Держконцерн "Укроборонпром" у своїй структурі створив літакобудівний кластер – Українську авіабудівну корпорацію. Про це повідомили у прес-службі концерну.

  "Концерн консолідує усі авіабудівні потужності країни, фундаментом яких стане ДП "Антонов". Українська авіабудівна корпорація є першим прикладом реформування оборонної промисловості країни", – зазначено в повідомленні.

  Як стало відомо, до складу корпорації увійшли ДП "Антонов", ПАТ УКРНДІАТ, ДП "Новатор", ДП "Харківський машинобудівний завод "ФЕД", ДП "Харківське агрегатне конструкторське бюро" і ПАТ Завод "Маяк".

  "Це перші підприємства літакобудівного кластеру, у подальшому відбудеться його суттєве розширення – це відкрита система для підприємств будь-якої форми власності", – повідомили у прес-службі.

  В "Укроборонпромі" наголосили, що наразі займаються впровадженням успішного управлінського досвіду міжнародних авіабудівних компаній Boeing, Airbus. "Вони працюють саме за такою структурою", – наголосили в концерні.

  Очікується, що кластер дозволить зробити українську авіаційну галузь єдиним потужним механізмом із чіткою координацією розвитку, глибше інтегруватися у світовий ринок та впроваджувати міжнародні стандарти.

  Засновники сподіваються, що такий крок прискорить процес імпортозаміщення, дасть новий поштовх науково-технічному розвитку й економіці держави у цілому.

  "Ми отримаємо позитивний економічний ефект за рахунок об’єднання  виробничих потужностей підприємств-учасників корпорації та зменшення рівнів управління і дублюючих служб", – заявив генеральний директор Концерну Роман Романов.

  Нагадаємо, у травні Президент України Петро Порошенко заявив про намір перетворити літакобудування на стратегічну галузь української економіки.

  Попередній матеріал
  Аваков: Я не допущу створення непідконтрольної МВС України "народної міліції" в "ЛНР/ДНР"
  Наступний матеріал
  Українські хакери зламали сайт російського "Першого каналу"

  "Укроборонпром" завершив випробування ракетного корабля "Прилуки"

  "Укроборонпром" передав Нацгвардії першу партію новітніх бронетранспортерів

  Надсучасні ракетні комплекси, міномети та високоточні артснаряди: чим потішив "Укроборонпром"

  Держпідприємство "Антонов" планує запустити серійне виробництво "Мрії"

  "Антонов" проривається на індійський ринок - на Гоа стартувала DefExpo-2016

  5 канал - трансляція наживо