antonov.com

"Антонов" проривається на індійський ринок - на Гоа стартувала DefExpo-2016

Держпідприємство пропонує індійцям транспортні, регіональні пасажирські та літаки спеціального призначення

В період 28-31 березня делегація ДП "Антонов" бенре участь у виставці DefExpo-2016 у штаті Гоа в Індії, передає прес-служба підприємства.

Там представляють сучасні авіаційні програми, засновані на досвіді українського підприємства в розробці транспортних, регіональних пасажирських та літаків спеціального призначення. "Свою ефективність літаки "Ан" довели, працюючи у складних кліматичних умовах Індії та базуючись на різних аеродромах, розташованих у високогірній місцевості", - зазначили в "Антонові".

На заміну добре відомому в Індії літаку Ан-32 "Антонов" пропонує найновітніший багатоцільовий транспортник Ан-132 вантажопідйомністю до 9,2 т. "Ця програма реалізується у взаємодії з партнерами з Королівства Саудівська Аравія за участю провідних компаній світової авіаіндустрії. Підприємствам Індії пропонується долучитися до створення цього літака, а міністерствам та відомствам країни – стати його замовниками", - уточнили у держпідприємстві.

Також індійцям пропонують транспортний літак Ан-178 вантажопідйомністю до 18 т. Його пропонують у рамках спільної реалізації програми середнього транспортного літака у максимальній відповідності до вимог індійських замовників.  

Ще один напрямок співпраці – сімейство Ан-148/Ан-158. Найновішим літаком цієї лінійки є Ан-148-300МП, призначений для морського патрулювання. Порівняно з турбогвинтовими аналогами, він потребує меншого часу підльоту до зони патрулювання та здатен досліджувати значно більшу акваторію, що дозволить виконувати необхідні завдання меншою кількістю літаків.

Нагадаємо, минулоріч "Укроборонпром" модернізував 40 індійських Ан-32, що принесло підприємству $400 млн.

Попередній матеріал
Букмекери зробили ставки щодо сьогоднішнього матчу Україна-Уельс
Наступний матеріал
Громадська активістка: Якщо ВР не проголосує за відставку Шокіна, то це стане проблемою номер один в Україні
Теги:
Loading...

Франція погодилася постачати в Індію винищувачі "Рафаль"

Україна готова долучитися до будівництва газопроводу Туркменістан - Афганістан - Пакистан - Індія

Україна модернізувала для Індії восьму партію Ан-32

Сьогодні "Укроборонпром" передав ВПС Індії п'ять літаків Ан-32