antonov.com

"Антонов" проривається на індійський ринок - на Гоа стартувала DefExpo-2016

Держпідприємство пропонує індійцям транспортні, регіональні пасажирські та літаки спеціального призначення

В період 28-31 березня делегація ДП "Антонов" бенре участь у виставці DefExpo-2016 у штаті Гоа в Індії, передає прес-служба підприємства.

Там представляють сучасні авіаційні програми, засновані на досвіді українського підприємства в розробці транспортних, регіональних пасажирських та літаків спеціального призначення. "Свою ефективність літаки "Ан" довели, працюючи у складних кліматичних умовах Індії та базуючись на різних аеродромах, розташованих у високогірній місцевості", - зазначили в "Антонові".

На заміну добре відомому в Індії літаку Ан-32 "Антонов" пропонує найновітніший багатоцільовий транспортник Ан-132 вантажопідйомністю до 9,2 т. "Ця програма реалізується у взаємодії з партнерами з Королівства Саудівська Аравія за участю провідних компаній світової авіаіндустрії. Підприємствам Індії пропонується долучитися до створення цього літака, а міністерствам та відомствам країни – стати його замовниками", - уточнили у держпідприємстві.

Також індійцям пропонують транспортний літак Ан-178 вантажопідйомністю до 18 т. Його пропонують у рамках спільної реалізації програми середнього транспортного літака у максимальній відповідності до вимог індійських замовників.  

Ще один напрямок співпраці – сімейство Ан-148/Ан-158. Найновішим літаком цієї лінійки є Ан-148-300МП, призначений для морського патрулювання. Порівняно з турбогвинтовими аналогами, він потребує меншого часу підльоту до зони патрулювання та здатен досліджувати значно більшу акваторію, що дозволить виконувати необхідні завдання меншою кількістю літаків.

/
/
/
/

Нагадаємо, минулоріч "Укроборонпром" модернізував 40 індійських Ан-32, що принесло підприємству $400 млн.

Попередній матеріал
Букмекери зробили ставки щодо сьогоднішнього матчу Україна-Уельс
Наступний матеріал
Громадська активістка: Якщо ВР не проголосує за відставку Шокіна, то це стане проблемою номер один в Україні
Loading...

Франція погодилася постачати в Індію винищувачі "Рафаль"

Україна готова долучитися до будівництва газопроводу Туркменістан - Афганістан - Пакистан - Індія

Україна модернізувала для Індії восьму партію Ан-32

Сьогодні "Укроборонпром" передав ВПС Індії п'ять літаків Ан-32