"Антонов" підписав угоду про об'єднання з підприємствами галузі в рамках спільного проекту

  Йдеться про модернізацію двигунів для одного з найбільших вантажних літаків "Руслан"

  Державні підприємства авіаційної галузі "Антонов", "Івченко-Прогрес" спільно з ВАТ "Мотор Січ" підписали угоду про модернізацію двигунів, які планується встановити на літаках "Руслан" (Ан-124-100). Про це повідомляє прес-служба ДП "Антонов".

  "У рамках програми модернізації літаків типу Ан-124-100 "Руслан ", ДП "Антонов" і ДП "Івченко-Прогрес" за участю ВАТ "Мотор Січ" підписали протокол про спільні дії із модернізації двигунів Д-18 серії 3, встановлених на літаках авіакомпанії "Авіалінії Антонова", в серію 3М", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що проведення модернізації двигунів забезпечить зниження рівня шуму на місцевості та скорочення обсягу викиду шкідливих речовин в атмосферу (емісії) транспортників. Крім того, модернізація надасть можливість експлуатувати двигуни за технічним станом у межах призначеного ресурсу від 12 до 14 тис. льотних годин.

  "Наразі двигуни нової серії проходять стендові випробування. Роботи з їх встановлення і проведення льотних випробувань на літаках авіакомпанії "Авіалінії Антонова" заплановано розпочати в наступному році", – уточнює прес-служба.

  Президент ДП "Антонов" Олександр Коцюба повідомив, що проведення модернізації двигунів є одним з основних пріоритетів забезпечення відповідності літака сучасним вимогам.

  "Це дуже важливо для таких машин, як Ан-124-100, які виконують рейси по всьому світу і не мають рівних на ринку повітряних перевезень великогабаритних і нестандартних вантажів: географія польотів "Русланів" охоплює понад 900 аеропортів", – зазначив він.

  Нагадаємо, 21 квітня "Антонов" опублікував відео польоту Ан-178 із новим двигуном.

  Попередній матеріал
  Перший сервісний центр МВС відкриється в Києві в липні – Аваков
  Наступний матеріал
  Лисенко: ЗСУ продовжують зазнавати втрат на Донбасі – 11 поранених

  В Україні з’явився перший літакобудівний кластер на базі "Антонова"

  Порошенко – "антоновцям": Наше завдання - перетворити Україну в авіаційного гравця світового рівня

  "Антонов" впевнено йде на ринок Індії: підписано новий договір

  "Антонов" опублікував відео польоту Ан-178 із новим двигуном