Vodafone, Водафон
Vodafone, Водафон відкриті джерела

МТС продає Vodafone Ukraine азербайджанському Bakcell: відома ціна

  Читайте по-русски
  Передача акцій пройде найближчим часом

  МТС оголосив про підписання з компанією ТОВ Telco Solutions and Investments, яка є підконтрольною телекомунікаційній компанії ТОВ Bakcell, юридичного зобов'язання на продаж телекомунікаційного бізнесу в Україні, передає "Liga.net".

  У рамках угоди, МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto Holding S.a.r.l. (Люксембург) продає 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди) єдиному акціонеру ПрАТ "ВФ Україна" за $734 мільйони, включаючи відкладений платіж на суму близько $84 мільйонів.

  Слід зазначити, що передача акцій пройде найближчим часом.

  "Угода комплементарна оновленій стратегії МТС, яка передбачає концентрацію зусиль на російському ринку, що генерує більше 90% виручки групи, і розвиток на основі базового телеком-бізнесу комплексу сучасних цифрових сервісів. З урахуванням незначної частки українського бізнесу в масштабі групи, МТС збереже привабливий рівень дивідендних виплат у рамках прийнятої на початку року політики", – наголосив президент МТС Олексій Корня.

  Купівля компанії в Україні фінансується переважно коштом ресурсів від міжнародних фінансових структур.

  "З придбанням Vodafone Україна, другого на ринку України телекомунікаційного оператора, ми продовжуємо стратегію розширення міжнародної присутності та входження до нових ринків компаній, що входять у групу NEQSOL Holding. Телекомунікаційна галузь серед пріоритетних напрямків роботи нашої групи, тому ми постійно інвестуємо в інноваційні та надійні телекомунікаційні рішення", – прокоментував заступник голови Ради Директорів Bakcell.

  Як повідомляв 5.UA, Антимонопольний комітет України дозволив азербайджанській компанії придбати "Vodafone Україна".

  Довідка. Vodafone – одна з найбільших світових телекомунікаційних компаній. Оператор працює в 24 країнах, має партнерські угоди з операторами 42 країн і надає послуги фіксованого широкосмугового доступу в Інтернет на 18 ринках. Станом на 30 червня 2019 року послугами мобільного зв'язку Vodafone користуються близько 640 млн абонентів, а фіксованого Інтернету – 21 млн користувачів.

  Bakcell – оператор стільникового зв'язку стандарту GSM, UMTS і LTE в Азербайджані. Перший стільниковий оператор, який почав свою діяльність у цій країні. Є одним із найбільших інвесторів в економіку Азербайджану.

  Попередній матеріал
  У Києві вандали розмалювали свастикою пам'ятник Шолом-Алейхему
  Наступний матеріал
  Гримчак спростував інформацію про своє "повішення" у СІЗО
  Loading...

  АМКУ дозволив азербайджанській компанії придбати "Vodafone Україна"

  У Росії заборонили користуватися месенджерами анонімно

  Із 1 травня українці можуть "безболісно" змінити оператора і зберегти номер

  Функція перенесення мобільних номерів між операторами запрацює вже з травня

  Україна четверта в рейтингу країн з найдешевшим мобільним інтернетом

  Ще в одному місті України запроваджують оплату за проїзд через sms