Олександр Капінос
Олександр Капінос 5 канал

"Мрійте і фантазуйте": розпочався конкурс на відзнаку імені героя Майдану Олександра Капіноса

Читайте по-русски
Учасник революції Гідності Олександр Капінос загинув 18 лютого 2014 року від смертельного поранення

15 тис. грн на реалізацію свого проєкту отримає переможець конкурсу імені героя Майдану Олександра Капіноса. Подавати заявки можна з 1 по 30 листопада. А оголосять переможця 17 грудня, передає "5 канал".

До участі у конкурсі запрошують всіх, хто готовий реалізувати в своєму регіоні культурно-просвітницькі проєкти. Переможець минулорічного конкурсу Едуард Крутько з Полтавщини створив етнографічний музей "Древо", провів експедиції в Хорольському районі, лекції та майстер-класи для учнів.

Учасник революції Гідності Олександр Капінос загинув 18 лютого 2014 року від смертельного поранення. На рідній Тернопільщині він був організатором багатьох культурно-мистецьких та спортивних заходів.

"На сайті громадської організації, heavenly-hundred.org.ua, у розділі "Відзнаки героїв" потрібно знайти відзнаку Олександра Капіноса-2019. Там потрібно ознайомитись з положенням, із загальними правилами проведення конкурсу і заповнити анкету за посиланням. Сама форма і зміст проєкту є вільним вибором конкурсанта. Тобто ми не обмежуємо, мрійте і фантазуйте", – зазначила координаторка відзнаки Олена Котляр.

Дивіться також: Могло б виповнитися 25: в Івано-Франківську вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Романа Гурика

Попередній матеріал
Державною мовою і не більше хвилини: у Києві провели тренінг для диспетчерів медзакладів
Наступний матеріал
Одна з найдорожчих прем'єр: у Харкові балет "Лебедине озеро" вперше станцюють на воді
Loading...