Роман Гурик
Роман Гурик 5 канал

Могло б виповнитися 25: в Івано-Франківську вшанували пам'ять Героя Небесної Сотні Романа Гурика

Читайте по-русски
20 лютого 2014-го Роман загинув на вулиці Інститутській у Києві

Пам'ять Героя Небесної Сотні Романа Гурика вшанували в Івано-Франківську. Йому мало б виповнитися 25 років. Про таке повідомляє "5 канал".

Життя хлопця обірвала куля снайпера. 20 лютого 2014-го він загинув на вулиці Інститутській у Києві. Тоді йому було лише 19. На подвір'ї Прикарпатського національного університету, в якому Роман навчався, зібралися близько двохсот студентів, викладачі та рідні Героя. До Обеліска студентам і викладачам, які загинули у боротьбі за Незалежність України, учасники віче поклали синьо-жовті квіти та нагадали про ідеї, за які віддали життя Роман Гурик та інші герої Небесної Сотні.

Мама загиблого Ірина Гурик сказала: "Нас сьогодні здивувала найменша донька. Тому що вона о 4-й годині зранку встала, надула багато кульок. І оце ми зранку проснулися, вся хата в кульках. Я кажу: доню, а як ти будеш цілий день у школі? – Мамо, не хвилюйся, я витримаю, але я вас хотіла привітати зі святом. – Якось воно так, знаєте, з одного боку я розумію, що хлопцю 25, а з другого боку розумію, що йому завжди буде 19".

Ректор Прикарпатського національного університету Ігор Цепенда наголосив: "Це постаті, які розуміли: для того, щоб перемогти, потрібно боротися. І його приклад, якраз приклад особистості-борця, який віддав життя за те, щоб наступні покоління не тільки жили краще, а насамперед думали про те, як розбудовувати незалежну Україну".

Попередній матеріал
У центрі Херсона сталася стрілянина – оголошено план "Сирена"
Наступний матеріал
Нові правила перетину лінії розмежування – що зміниться для дітей
Loading...