Вакцинування
Вакцинування 24tv.ua

МОЗ запустило окремий портал про вакцинацію від коронавірусу

  Читайте по-русски
  До кінця лютого портал отримає мобільну версію і додаткові розділи

  Міністерство охорони здоров'я разом з партнерами запустило портал з питань вакцинації від коронавірусу. Про це повідомила прес-служба МОЗ.

  На порталі vaccination.covid19.gov.ua можна буде дізнатися про етапи та групи вакцинації, отримати інформацію про те, які вакцини використовуватимуться і як проходитиме процес вакцинації в Україні.

  За словами очільника МОЗ Максима Степанова, це перша версія порталу з базовою інформацією для громадян, зокрема – з налаштуваннями для людей з порушеннями зору.

  "До кінця лютого функціонал порталу буде розширений додатковими розділами та мобільною версією. Після оновлення сайт буде розділений на дві частини. Одна міститиме інформацію для широкої аудиторії, а друга – спеціалізовану інформацію для медичних працівників", – сказав міністр.

  Також новий ресурс міститиме інформаційні панелі зі статистичними даними щодо перебігу вакцинальної кампанії в Україні.  

  Дані на сайті оновлюватимуться в режимі, наближеному до реального часу. Інформаційну підтримку порталу надають Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) і Всесвітня організація охорони здоров'я.

  У МОЗ нагадали, що зараз уже працюють сайт covid19.gov.ua та національний контакт-центр МОЗ з питань COVID-19 з номером 0 800 60 20 19.

  Нагадаємо, 17 лютого в НАБУ відповіли на звинувачення міністра охорони здоров'я Максима Степанова, заявивши, що розслідування за фактами можливих зловживань при закупівлі вакцин проти COVID-19 не може завадити закупівлям.

  Степанов вважає, що підозри правоохоронців безпідставні, а їхні дії можуть зірвати вакцинацію і підштовхнути Україну до закупки російської вакцини.

   

  Попередній матеріал
  ЄС замовив додаткові 200 млн доз вакцини від коронавірусу
  Наступний матеріал
  Два міністерства не виконали указ Зеленського про забезпечення оборонних закупівель – StateWatch
  Loading...