5.ua

Міносвіти спростило процедуру переведення студентів Криму до інших навчальних закладів України

  Міністерство освіти і науки України спростило процедуру переведення студентів вищих навчальних закладів Автономної Республіки Крим та Севастополя на навчання до інших ВНЗ України.

  Повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

  До Міністерства освіти і науки надходять численні звернення студентів, які навчаються у вищих навчальних закладах, що розташовані на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя стосовно переведення їх на навчання до вищих навчальних закладів інших регіонів України.

  Зважаючи на ситуацію, що склалася, Міністерством спрощено процедуру переведення студентів ВНЗ АР Крим та Севастополя на навчання до вищих навчальних закладів, що розташовані в інших регіонах України.

  Зокрема, дозволяється:

  - здійснювати переведення студентів першого курсу без погодження з Міністерством освіти і науки України та під час навчального семестру;

  - у разі відсутності вільних місць, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, на напрямах (спеціальностях), на які здійснюється переведення студентів, використовувати вакантні місця, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету, з інших напрямів (спеціальностей) відповідних курсів навчання.

  Переведення осіб, які навчаються у вищих навчальних закладах Автономної Республіки Крим та м. Севастополь за рахунок коштів фізичних осіб і виявили бажання навчатися в акредитованому недержавному вищому навчальному закладі або державному вищому навчальному закладі, що знаходиться на території іншого регіону України, рекомендуємо здійснити на договірній основі із збереженням умов оплати, що були передбачені попередньою угодою особи з відповідним вищим навчальним закладом Автономної Республіки Крим або м. Севастополь.

  Попередній матеріал
  Росіяни обмежили малий прикордонний рух для українців
  Наступний матеріал
  Президент Європарламенту попередив Росію про наслідки економічної конфронтації з Євросоюзом
  Теги:
  Loading...