5.ua

Президент Європарламенту попередив Росію про наслідки економічної конфронтації з Євросоюзом

  Президент Європейського парламенту Мартін Шульц попередив Росію, що у разі продовження анексії інших територій на неї чекає масштабна економічна конфронтація з Євросоюзом, яку Москва програє.

  Про це Шульц заявив під час саміту ЄС за участю 28 лідерів країн-членів, які серед іншого обговорюють ситуацію навколо Криму.

  ”Росія фактично вже анексувала Крим. ЄС має надіслати Росії сигнал. Санкції мають посилитись, якщо ми хочемо уникнути воєнного конфлікту, і я ще нікого не зустрічав, хто хотів би воєнного конфлікту. Але якщо російський уряд буде й надалі робити те, що він зробив у Криму, то на Росію чекатиме масштабна економічна конфронтація з Європейським Союзом, і ми побачимо, що Росія програє”, - сказав Шульц.

  ”Треба провести ”червону лінію”, і якщо Росія її перейде - тоді вжити рішучих заходів. Ми вже підійшли до ”червоної лінії”, яку не можна переходити... Але маємо значне порушення міжнародних норм Росією”, - додав президент Європарламенту.

  Лідери ЄС переважно схиляються нині до введення другої фази санкцій проти Росії, які включатимуть розширення списку осіб, фінансові активи яких в ЄС будуть заморожені, та яким буде заборонено в`їзд до ЄС. Третя фаза передбачає широкі економічні санкції ЄС проти Росії.

  За інф. УНІАН.

  Попередній матеріал
  Міносвіти спростило процедуру переведення студентів Криму до інших навчальних закладів України
  Наступний матеріал
  Россільгоспнагляд погрожує Україні зупинкою експорту тваринництва через вихід з СНД
  Теги:
  Loading...