5 канал

Мін'юст: Безвізовий режим з ЄС буде поширюватися на біометричні паспорти

Україна не є небезпечною країною з точки зору міграції, зазначив Сергій Петухов

Україна технічно виконала всі умови для отримання безвізового режиму з Євросоюзом. Про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник міністра юстиції України з питань європейської інтеграції Сергій Петухов.

"Насправді, технічно, і це визнає європейська сторона, ми виконали усі умови (для отримання безвізу – 5.ua). Після того як було обговорення в комітеті, не було жодних зауважень, що ми щось не зробили. Тому вже йде політичний процес", – зазначив він.

Зі слів Петухова, безвізовий режим з ЄС буде поширюватися на біометричні паспорти.

"Безвізовий режим буде поширюватися на біометричні паспорти, тому що це ті паспорти, які дозволяють ідентифікувати особу, співпрацювати з Україною, контролювати міграційний рух. А питання міграції, як ви можете собі уявити, зараз є чи не найголовнішим", – зауважив заступник міністра юстиції.

Він також зазначив, що наразі Україна не є небезпечною країною з точки зору міграції.

"Наразі все нормально, тому що Україна не є небезпечною країною з точки зору міграції, навіть вважаючи ту кризу, яку ми маємо на Донбасі. Потік мігрантів з України не збільшився, він є дуже малим порівняно з усім іншим, і це насправді було тим аргументом, яким ми переконували європейську сторону і те, що відобразила європейська комісія в документах – проблеми міграції з України наразі немає масової".

Нагадаємо, як заявила в ефірі "5 каналу" голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко, до кінця жовтня Україна має отримати безвізовий режим з ЄС.

Попередній матеріал
Галичиною курсував дивовижний паротяг із минулого
Наступний матеріал
Українські артилеристи провели тренування в зоні АТО

Вишеградська група боротиметься за безвіз для українців – Орбан

Поради від аналітика: оформляти Шенген чи чекати безвізу

Геращенко: остаточне рішення про безвіз для України ухвалять у жовтні

У Європарламенті попередньо підтримали безвізовий режим для України – ЗМІ

Крок до безвізу: в Європарламенті зареєстрували проект резолюції для українців

5 канал - трансляція наживо