patrioty.org.ua

Крок до безвізу: в Європарламенті зареєстрували проект резолюції для українців

  Євродепутати переконані, що скасування візового режиму для України стане підтвердженням послідовності європейського курсу

  У Європарламенті підготували і зареєстрували проект законодавчої резолюції про внесення України до переліку третіх країн, громадянам яких скасовуються візові вимоги. В основу проекту документу покладена доповідь депутата Марії Габріел, яку ще має затвердити комітет із громадянських свобод, юстиції та внутрішніх справ, повідомляє "Укрінформ".

  Зазначається, що у першому пункті резолюції пропонується ухвалити позицію Європарламенту, виходячи із пропозицій Єврокомісії.

  "Скасування віз для українських громадян, які є власниками біометричних паспортів, ознаменує конкретне досягнення, що витікає від взаємних прагнень, а також від відданості, продемонстрованої українцями заради миру, стабільності та курсу європейських реформ країни", – наголошується у проекті резолюції.

  Крім того, повідомляється, що голосування Європарламентом на підтримку пропозицій Єврокомісії підтвердить принцип, що кожна країна, яка виконала критерії, може отримати візову лібералізацію.

  Окрім цього, відзначається, що скасування візового режиму для України стане підтвердженням послідовності європейського курсу, в основі якого лежать фундаментальні принципи верховенства права і міжнародного права. Особливо актуальним це питання стає, зважаючи на анексію Криму Росією.

  Нагадаємо, за даними ЗМІ, Європарламент розгляне доповідь щодо безвізу для України 5 вересня.

  У серпні цьогоріч міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що українські дипломати активно працюють над тим, щоб Україна отримала безвізовий режим вже протягом найближчих двох місяців.

  Попередній матеріал
  Призначено нового посла Італії в Україні
  Наступний матеріал
  Петренко: 1 вересня – це останній дедлайн, коли е-декларування запрацює
  Loading...

  ЗМІ: Європарламент розгляне доповідь щодо безвізу для України 5 вересня

  Посол: В Євросоюзі не було жодного обговорення щодо безвізу з Україною

  ЗМІ: Європейські дипломати очікують, що Україна отримає безвізовий режим з 1 січня 2017 року

  Безвізовий режим для України має бути протягом двох місяців - Клімкін