5.ua

Міністр cоцполітики відкрив секрет про Меморандум з МВФ щодо пенсій

Рева сподівається, що за три роки мінімальні пенсії зростуть втричі

Міністр соціальної політики України Андрій Рева в ексклюзивному інтерв’ю "5 каналу" розповів про таємні домовленості з МВФ та якими він бачить мінімальні пенсії українців за три роки. Про це та багато іншого дивіться у програмі "Рандеву" 13 серпня о 20:25.

"Відкрию таємницю. У нас в меморандумі з МВФ написано: "утриматися від введення накопичувальної системи (пенсійного забезпечення – 5.ua)", - заявив міністр. При цьому він зазначив, що сподівається, що за час своєї роботи мінімальні пенсії в Україні зростуть приблизно втричі – до 3,5 тисяч гривень. На це він виділяє три роки.

Рева говорить про корупцію у міністерстві: "Міністр отримує 16 тисяч гривень. У мене через міністерство проходить 350 мільярдів гривень. І щоб я не крав, наді мною ставлять слідчих НАБУ із зарплатою 70 тисяч гривень". Відповідаючи на запитання, на чому найбільше міг би заробити нечесний чиновник, міністр жартує: "Пам’ятаєте, у Слєпакова є (Семен Слєпаков, російський комедійний актор і співак – 5.ua) "мимо меня протекает финансов огромный поток, я иногда позволяю себе из потока сделать глоток". 

Не пропустіть ексклюзивне інтерв'ю міністра соціальної політики Андрія Реви 13 серпня о 20:25 в ефірі "5 каналу" у програмі "Рандеву" та на нашому сайті за цим посиланням. Згодом ви зможете ознайомитись із записом розмови у розділі "Інтерв'ю". 

Попередній матеріал
ДПСУ: Пасажиротранспортний потік до Криму знизився утричі
Наступний матеріал
Міністри закордонних справ і оборони та глава СБУ обговорили російські провокації із послами G7
Теги:
Loading...

Мінсоцполітики: кількість субсидіантів зросла у чотири рази, а відмов побільшало вдвічі

Василь Шевченко: Якщо ви думаєте, що всі працівники Мінсоцполітики хочуть активних змін – це неправда

Мінсоцполітики: Пенсійний фонд України – банкрут, підвищення пенсійного віку – крайня міра