Слободян 5 канал

ДПСУ: Пасажиротранспортний потік до Криму знизився утричі

З Криму виїжджає людей більше, ніж їде туди – окупанти приховують черги автомобілів на пунктах пропуску

Окупанти на пунктах пропуску дуже ретельно перевіряють людей, які виїжджають з Криму, і всіляко порушують їхні права. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив речник Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Вони (окупанти – 5.ua) дуже ретельно перевіряють усіх громадян України – чоловіків від 18 років, які виїжджають звідти фактично, всі права людей порушують, людей ледве не роздягають догола і перевіряють інформацію, включаючи ту, яка є в телефонах і на інших носіях", – зазначив він.

Зі слів Слободяна, наразі пасажиротранспортний потік до Криму знизився утричі.

"Варто зазначити, що все-таки громадяни України дослухались до тих пропозицій, які ми давали, щоб не їхати на окупований півострів. Фактично, якщо порівнювати кількість людей і з тією, яка була до кризи, так би мовити, і зараз, то зараз пасажиротранспортний потік знизився десь приблизно в 3-3,5 рази", – зауважив речник ДПСУ.

Він наголосив: "Звідти людей виїжджає більше, ніж їде туди. Це тенденція, яку ми прослідковуємо протягом останніх днів. Причому, за нашою інформацією, щоб не створювати черг видимості, що біля їхніх пунктів пропуску стоїть багато людей, вони зробили блокпости на певному віддалені від їхніх пунктів пропуску. Нібито на самих пунктах пропуску і автомобілів немає, але варто проїхати кількасот метрів далі, там черга розтягується на кілометри".

Нагадаємо, за словами помічника голови ДПСУ Олега Слободяна, надвечір 11 серпня та у ніч проти 12 серпня на адмінкордоні з Кримом окупанти переміщували військову техніку з РФ.

Попередній матеріал
Нацбанк пояснив причину ослаблення гривні
Наступний матеріал
Міністр cоцполітики відкрив секрет про Меморандум з МВФ щодо пенсій
Теги:
Loading...

Скібіцький пояснив дії РФ у Криму

МЗС України вимагає від РФ негайно впустити СММ ОБСЄ в окупований Крим – заява

Російська окупаційна влада знову проводить обшуки у кримських татар

РФ перекидає "Урали", БТР та БМП до адмінкордону з Кримом – Слободян

На півночі Криму відключили Інтернет "в цілях безпеки"

5 канал - трансляція наживо