kam-pod.gov.ua

Мінсоцполітики: кількість субсидіантів зросла у чотири рази, а відмов побільшало вдвічі

  Основною причиною у відмовах на отримання субсидії є покупка на суму від 50 тисяч гривень

  Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

  "Головна причина, через яку можуть відмовити у субсидії, – одноразове придбання певного товару на суму від 50 тисяч гривень. При зростанні кількості субсидіантів з 1,7 мільйонів до 5,5 чи не повинно було зрости й число тих, кому відмовлять? Збільшення кількості субсидіантів відбулось майже у чотири рази, а зростання відмов – у два рази. Це прийнятний показник", – зазначив міністр.

  Йдеться, що факт покупки на суму в 50 тис. грн претендент на отримання субсидії повинен декларувати у відповідній заяві. При цьому навіть у випадку подібної покупки не всім охочим отримати субсидію відмовляють. Рішення ухвалює комісія.

  "Я сам таку комісію очолював у Вінниці. Навіть при наявності вартісної покупки ми часто вважали, що людині необхідно надати субсидію. Бо, наприклад, вона продала трикімнатну квартиру, купила двокімнатну, а різницю витратила на лікування. В таких випадках ми давали людям можливість отримати субсидію. І так само працювали інші", – додав Рева.

  У Мінсоцполітики зазначають, що пишучи заяву на субсидію, людина зобов’язується декларувати вартісну покупку. Для з'ясування правдивості даних соціальні інспектори звертаються до фіскальних служб, усе відстежується і вираховується. При цьому 18% відмов якраз пов’язані з відповідними висновками комісій.

  Попередній матеріал
  Президент нагородив військових, які відзначилися в АТО
  Наступний матеріал
  У Польщі затримали українця, якого звинувачують в порушенні авторських прав на $1 млрд

  Гройсман про субсидії: Цього року на виплати виділять 40 млрд грн

  Гройсман розповів кому надаватимуть субсидії, а хто платитиме повну ринкову ціну

  Гройсман про субсидії: Ніхто нікому не повертатиме, це безповоротно

  Субсидія, запропонована урядом, не спонукає до енергозбереження – економіст