Андрій Таран
Андрій Таран 5 канал

Міністр оборони привітав військових моряків та ветеранів ВМС із професійним святом

Читайте по-русски
Агресивні амбіції Російської Федерації є реальною загрозою на морі, тож потребують відповідного реагування, заявив Таран

Міністр оборони України Андрій Таран привітав військових моряків та ветеранів Військово-Морських сил із професійним святом, інформує "5 канал".

Він зазначив, що агресивні амбіції Російської Федерації є реальною загрозою на морі, тож потребують відповідного злагодженого, героїчного і професійного реагування.

"Вдень і вночі військові моряки виконують надважливі завдання із захисту морських рубежів нашої держави. Створення в Україні сучасних Військово-Морських Сил — це наші пріоритетні завдання. Ми зробимо все можливе, щоб наші амбітні плани втілити в життя, і в цьому нам активно допомагають наші стратегічні партнери — країни НАТО. Дякую всім військовим морякам та ветеранам флоту за вірність морським традиціям, наполегливу працю, патріотизм і героїзм", – наголосив Андрій Таран, Міністр оборони України.

Нагадаємо, Олександр Турчинов, який у 2014 році виконував обов'язки президента, наголосив, що "потрібно не тільки "стрімити" гарні відеоролики, а й фінансувати ракетні програми та зміцнювати Військово-Морські сили України". Щоб зупинити нахабство Російської Федерації у Чорному та Азовському морях, необхідно оснащувати флот потужними ракетними комплексами, що здатні знищити будь-які кораблі агресора, навіть у місцях їхнього базування, заявив Турчинов.

 

Попередній матеріал
Командувач ООС привітав українців із річницею звільнення Слов’янська та Краматорська – відео
Наступний матеріал
Табачник-дежавю та відсутність ЗНО для абітурієнтів з ОРДЛО: Інна Совсун у програмі "Є СЕНС"
Loading...

Турчинов-Зеленському: "Для зміцнення ВМС потрібні не гарні промови, а значні зусилля"

Командувач ВМС розповів про стан катера "Бердянськ" і "Нікополь"

Зеленський звільнив Воронченка і призначив Неїжпапу новим командувачем ВМС ЗСУ

Має на 93% новенький корпус: Єдиний десантний катер ВМСУ показали після капремонту

"Я бачила, як здаються деякі хлопці": вперше в історії ЗСУ жінка отримала кваліфікацію водолаза

Пентагон оприлюднив нові відео з НЛО