Стець

Міністр інформаційної політики розповів про свій стан здоров’я

  Так він вирішив припинити спекуляції у ЗМІ

  Учора, 26 лютого 2018 року, під час вступного слова на IV Міжнародному форумі "Окупований півострів: чотири роки опору" у міністра інформаційної політики України Юрія Стеця справді погіршився стан здоров‘я. Оскільки це стало предметом обговорення у ЗМІ, міністр дав коментарі з цього приводу. 

  Нагадаємо, що саме погіршення стану здоров‘я було причиною оголошення заяви про відставку Юрія Стеця, 31 травня 2017 року.

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець: "Очевидно, що обговорювати своє здоров‘я у пресі мені би не дуже хотілося. Але інакше припинити спекуляції на цій темі не вийде. Так, справді мені стало зле. Слава Богу, до втрати свідомості справа не дійшла. Для українських ЗМІ ніяких секретів про мою хворобу не залишилося. Хочу подякувати їм, що не спекулюють на цій темі. Позиція так званих російських ЗМІ мене не цікавить узагалі.

  Він також завершив свій виступ, який не зміг закінчити вчора на форумі: "Будь-яка людина цього світу, незалежно від громадянства, яка каже правду: що Крим – це Україна, а Росія – окупант, є потенційним бранцем Кремля. Але попри це, боротися за правду потрібно і важливо! Дякую за це нашим міжнародним партнерам".

  Попередній матеріал
  Порошенко провів розмову з Лукашенком: що відомо
  Наступний матеріал
  Ще одна українська авіакомпанія літатиме до Барселони з весни цьогоріч

  За тиждень в Україні на кір захворіли 783 особи, одна дитина померла

  Створив еко-ферму після АТО: як боєць узявся за виробництво сиру та в'яленого м'яса

  Американський безпілотник Global Hawk пролетів уздовж окупованого Криму

  Синоптик розповіла, коли в Україну прийде справжня весна

  Рада проголосувала за створення Міністерства у справах ветеранів

  13 потерпілих, 9 затриманих: речник МВС прокоментував сутички під ВР