фото АПУ

Порошенко провів розмову з Лукашенком: що відомо

Президенти, серед іншого, обговорили інтенсифікацію торгово-економічної та культурної складових співробітництва

У вівторок, 27 лютого, Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з білоруським президентом Олександром Лукашенком. Про таке повідомляє АПУ. 

Як стало відомо, співрозмовники обговорили актуальні питання порядку денного українсько-білоруських відносин. Серед них – розвиток двостороннього політичного діалогу та майбутні контакти на найвищому рівні.

Глави країн відзначили важливість належної підготовки до проведення у поточному році у Гомелі Першого форуму регіонів України та Білорусі.

Також обговорили Порошенко й Лукашенко інтенсифікацію торгово-економічної та культурної складової міжрегіонального співробітництва.

Нагадаємо, раніше білоруський міністр оборони Андрій Равков заявив, що Білорусь може направити своїх миротворців на Донбас за згодою Радбезу ООН. А от учасники переговорів щодо миротворчої місії ООН на сході переконані, що "блакитні шоломи" мають представляти абсолютно нейтральні держави. Згодом у МЗС України пояснили, чому Білорусь не може брати участі у миротворчій місії на сході. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За тиждень в Україні на кір захворіли 783 особи, одна дитина померла
Наступний матеріал
Міністр інформаційної політики розповів про свій стан здоров’я